До Володимира завітали литовські гімназисти

Науковий співробітник Володимир-Волинського історичного музею Ганна Доскоч на своїй сторінці у Фейсбук поділилася приємною новиною: «Наше місто має великий туристичний потенціал, який необхідно розвивати. Усе частіше Володимир-Волинський відвідують мандрівники з-за кордону. Географія країн розширюється, а співробітники Володимир-Волинського історичного музею роблять усе, щоб гості відчували себе тут, як удома.
28 жовтня до Володимира-Волинського завітали гімназисти 10-12 класів з міста Каунас (Литва). Олена Іванівна Черенюк провела екскурсію експозицією історичного музею, а також ознайомила гостей з історією нашого міста, показала пам’ятки сакральної архітектури. З особливим захопленням литовці оглядали Успенський собор, а також краєвиди Володимира з дзвіниці, однієї з найвищих будівель нашого міста. Огляд Володимира та музею входив у триденний екскурсійний тур гімназистів з Литви. Ще вони оглянули Луцьк та Львів.
PS: Один з гімназистів здивував своїм знанням української мови. Виявилося, що його батьки родом з Києва», - написала Ганна.
Підготувала Міла Сергєєва

Розділ новин: 

Коментарі