До школи – через річку Лугу

Аліна Джарига, м.Володимир-Волинський
Куди тільки не звертався мешканець села Нехвороща Володимир-Волинського району Ігор Книш, щоб через річку Лугу нарешті збудували новий місток, по якому безпечно ходили б діти до школи. Проте, місцевим чиновникам не до проблем простого селянина.
У мальовничому селі Нехворощі, де річка Луга розпускає свої рукави, вже тривалий час люди (в тому числі й школярі) переходять з берега на берег по аварійному дерев’яному містку, що зробив колись добрий лісник Микола Калинович. Біда в тому, що нині кладка прогнила і її треба поновлювати. Та у маленькому селі цього зробити нікому. Єдиним виходом вирішення ситуації, що склалася, залишилося звернення представників сільської громади до владних чиновників. Цим і зайнявся свідомий житель села Ігор Книш.
Півтора роки тому чоловік просив допомоги в області, декілька разів записувався на прийом до Пустовіта, згодом – до Володимира Гунчика. Та належної відповіді так і не отримав.
-З області надіслали листа про те, що через річку ніяких переходів бути не повинно, - розповідає Ігор Миколайович, - та попри їхні відмови надія на розв’язання проблеми в моєму серці не згасала. Тоді я вирішив штурмувати Володимир-Волинську РДА, в тому числі звернувся до тепер уже колишнього голови Володимира Савчука. Він повідомив, що для початку потрібна колективна заява, підписана усіма мешканцями села, а тоді вже на її основі сесія має прийняти відповідне рішення. Без заяви цей старий комуняцький мафіозі (про Володимира Савчука – авт.) нічого під свою відповідальність брати не хоче.
Незважаючи на таку реакцію представників Володимир-Волинської РДА, нещодавно справа зрушила з місця. Микуличівське лісництво виділило необхідний для будівництва містка матеріал. Тепер затримка тільки за робочою силою. Тому через ЗМІ Ігор Миколайович від імені своїх односельців щиро просить владних очільників посприяти громаді Нехворощі у вирішенні наболілого питання.

Розділ новин: 

Коментарі