До річниці трагедії під Волновахою на місце загибелі воїнів повезли стелу

22 травня минає рік відтоді, як з міста Волноваха на Волинь прийшла чорна звістка. Саме там ворожі кулі обірвали життя 18-ти молодих волинян, які захищали Україну. Втрати у цьому бою стали найбільшими від початку АТО. Залишилися біль і пам’ять.
Третього травня у соборі Різдва Христового священики Юрій Пилипець, Микола Удуд та Ігор Бігун освятили стелу пам’яті полеглих, яку після обряду відправлено на те страшне місце, де полягли волиняни, під Волноваху. Ініціювали створення та встановлення стели Павло Шлейн, Сергій Семенюк, Тарас Ярмолюк та Ігор Антощак, а також усі члени ГО «Об’єднання «Активіст». Також на схід для потреб наших військових було відправлено автомобіль, який теж освятили священики. Авто волонтери – Олексій Панасюк і Олександр Токарев – пригнали з Німеччини. А за кошти, виділені на придбання автомобіля, активісти на чолі з Костянтином Зінкевичем дякують Аліні Сич, директору ПАТ «Володимир-Волинська птахофабрика». Нашим військовим було відправлено потрібні їм будівельні матеріали і продукти.
…Біля стели, ледве стримуючи емоції, стоїть, спираючись на милиці, й перечитує прізвища бойових побратимів начальник штабу Микола Андрощук, який у той страшний день 22 травня 2014 року був поранений на цьому блокпосту. За кожним прізвищем – життя людини, обірване так раптово і так рано, з болем викарбуване на чорному полотні нашого сьогодення. Вони навіки залишаться в історії.
Тетяна Корнійчук, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі