До редакції із щедрівками завітали слухачі Університету ІІІ віку

На Водохреща завершився цикл новорічно-різдвяних свят. У цей день після церковної служби на водоймах святять воду, яка набуває цілющої сили. А ще на Водохреща закінчується коляда. На свято Йордана традиційно щедрують, причому щедрувати ходять жінки. Щедрівки дуже подібні до колядок. У них теж возвеличуються і вшанову¬ються Ісус Христос, Матір Божа, святі. Як і в колядках, звучать побажання щастя, здоров’я, достатку. Саме з такими добрими віншуваннями, гарними обрядовими піснями та віршами до редакції нашої газети завітали шестеро пенсіонерів – слухачів Університету ІІІ віку Володимир-Волинського територіального центру. Їхній чудовий виступ додав святкового настрою та нікого не міг залишити байдужим, бо був він від щирого серця.
Одна з учасниць колективу Любов Михайлівна Ростопчина розповіла, що ідею відвідати ряд організацій міста із щедрівками підкинула завідуюча відділенням адаптації терцентру Оксана Бистричан, а пенсіонери сприйняли її «на ура».
-Ми спеціально готувалися, репетирували. Самі отримали величезне задоволення і під час підготовки, а особливо – від виступів. Прикрасивши себе гарними яскравими хустками, ми за півдня відвідали 12 установ та організацій міста. Ходили у гості в офіс ПП «Універсам», до керівника територіального центру, у «ПриватБанк» та «Ощадбанк», у пожежну частину, в історичний музей, у міське управління соціального захисту населення, в ПТМ «Володимир-Волинське теплокомуненерго», на ринок УСВ, у художню майстерню Івана Соколяка та в редакції місцевих газет. І скрізь нас приймали дуже тепло та привітно. Тож від імені нашого невеличкого колективу щиро дякую всім добрим людям, у яких ми побували.
Міла Сергєєва, м. Володимир-Волинськийі

Розділ новин: 

Коментарі