До початку навчального року «лежачих поліцейських» буде замінено

Запитання: “На вулиці Ковельській на проїзджій частині дороги поблизу НВК №3 знаходиться так званий «лежачий поліцейський», від якого на даний час лишилася лише одна назва. Через це місце постійно на великій швидкості проносяться машини, а за кілька тижнів закінчуються літні канікули, і наші діти підуть до школи. Тому дуже просимо нагадати керівникам відповідних служб міста про безпеку школярів і посприяти у відновленні пристрою примусового зниження руху транспортних засобів” - такий лист-скарга надійшов на електронну скриньку нашого видання від батьків учнів Володимир-Волинської НВК№3.
-Це питання не в нашій компетенції. Звертайтесь в управління комунального господарства міськвиконкому, - відповів начальник міжрайонного відділення ДАІ Олександр Демчук.
Оскільки начальник міського управління житлово-комунального господарства і будівництва Сергій Фіщук того дня був відсутній (як повідомили в приймальні, поїхав до Луцька), запитання ми переадресували першому заступнику міського голови Миколі Веремчуку:
-На днях ми закінчуємо ремонт об’їзної дороги і в першій декаді серпня приступимо до ремонту міських шляхів, в тому числі й «лежачих поліцейських». Ті, які ближче до бордюрів і знаходяться ще в нормальному стані, залишаться, а з’їжджені будуть зрізані і замінені на нові.
Ксеня Лучко,
м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі