Дмитро Ярош зустрівся з активістами у Нововолинську

У вівторок 23 лютого в Нововолинську відбулася зустріч з нардепом, екс-очільником «Правого сектору» Дмитром Ярошем. Під час спілкування з громадськістю він розповів про новий проект і спростував чутки про те, що він – людина Коломойського.
Говорячи про свій вихід із «Правого сектору», Ярош пояснив, що жодних конфліктів не було, а причиною стали різні погляди на розвиток України і діяльність політичних партій. Він вважає, що новий громадський рух «матиме ширшу кадрову базу, ніж «Правий сектор», і що «запит на таку силу є».
«Ми хочемо об’єднати людей, які ще не були в політиці, які є патріотами, але вони не обов’язково націоналісти, як було у «Правому секторі». Хочемо об’єднати патріотично налаштованих націоналістів, націонал-демократів, лібералів та інших», - сказав Ярош.
Зустріч тривала дві години і закінчилася, ймовірно, тільки тому, що «піджимав час». Нововолинці поставили гостеві чимало запитань, але найбільше говорили про наболіле – закриття волинських шахт. Дмитро Ярош пообіцяв домовитися з міністром енергетики та вугільної промисловості України Володимиром Демчишиним про зустріч із представниками профспілок нововолинських шахтарів.
Олексій Біянов, м. Нововолинськ

Розділ новин: 

Коментарі