«Для Володимира-Волинського і району – понад два мільйони гривень!» – Ігор Гузь

За пропозицією народного депутата України Ігоря Гузя для Володимир-Волинського району та міста вкотре надійдуть кошти із державної субвенції, спрямовані на соціально-економічний розвиток регіону. До слова, цьогоріч це вже четверта частина коштів, які пролобіював нардеп для волинян.Так для Володимир-Волинського району надійде 1млн. 530тис.грн., а для міста – 670тис.грн.
Кошти надійдуть до Красноставської, Галинівської та Зарічанської сільрад, а також на розвиток Устилузької і Зимнівської ОТГ. Зокрема за 70тис.грн. (кожен) придбають дитячі майданчики у села Руснів, Поничів та Горичів; у Зимному на таку конструкцію спрямують 90тис.грн., а в с.Ліски – 30тис.грн. За 100тис.грн. відремонтують внутрішні приміщення дитсадка у селі Лудин, за 150тис.грн. придбають нові комп’ютери для школи в с.Зоря та закуплять нову звукову апаратуру у будинок культури с.Стенжаричі, вартістю 50тис.грн. Коштом державної субвенції також проведуть вуличне освітлення у парку с.Заріччя, на що надійде 200тис.грн.; за 150тис.грн. проведуть реконструкцію мереж вуличного освітлення на вул.Львівській та Центральній у с.Галинівка, відремонтують дитсадок у Суходолах за 300тис.грн. та 250тис.грн. спрямують на капремонт будинку культури у с.Красностав.
Окремо у Володимирі-Волинському за 100тис.грн. (кожен) облаштують спортмайданчики у ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 та №2 та дитмайданчики у НВК «ЗОШ №3-ліцей» та гімназії імені О.Цинкаловського; за 50тис.грн. обладнають дитячий майданчик у ЗОШ №1. Також вартістю 110тис.грн. (кожен) для Володимир-Волинської спеціалізованої школи-інтернату «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки» облаштують тренажерний зал, а у Володимир-Волинський педагогічний коледж ім. А. Ю. Кримського придбають 6 проекторів та стільки ж ноутбуків для використання у навчальному процесі.
Так четверта частина коштів на розвиток міста Володимира-Волинського та району складає 2 мільйони 200 тисяч гривень, які за пропозицією народного депутата України отримає край. «Ці кошти – це не мій ресурс, і їх, згідно із законодавством, до нового року мають освоїти громади. Вони будуть освоєні саме на Волині, в моєму виборчому окрузі. І в цьому великий плюс», - повідомив Ігор Гузь.

Розділ новин: 

Коментарі