Для тих, хто планує весілля

У Володимир-Волинському міському відділі ДРАЦС можна скористатися платною послугою «Проведення урочистих обрядів ювілею, весілля та заручин». Про це розповідає Алла Войтюк, начальник Володимир-Волинського міського відділу ДРАЦС. Нагадаємо, «Заручини» – обряд, який проходить за бажанням молодят у день подачі заяви про державну реєстрацію шлюбу. В урочистій обстановці наречений, отримавши благословення від батьків, робить нареченій пропозицію і дарує їй обручку. Як розповіли нам у міському відділі ДРАЦС, вартість такої послуги – 200 гривень, за межами відділу – 300.
Урочиста шлюбна церемонія на сьогодні коштує 350 гривень, скорочена – 200 гривень. За бажанням наречених працівники відділу пропонують виїзну церемонію взяття шлюбу за межами відділу, вартість якої складає 900 гривень.
На сьогодні володимирчани, які бажають відсвяткувати золоте, срібне, бронзове весілля, також можуть замовити урочисту церемонію у міському відділі ДРАЦС. Вартість послуги – 300грн., за межами відділу – 400 гривень. Слід врахувати, що у вихідні або святкові дні вартість подвоюється.
Олена Ющук, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі