Для розвитку Володимира та району додатково надійде понад 3,6 млн грн

Округ народного депутата Ігоря Гузя отримає на розвиток 12 мільйонів 130 тис. грн. Це - другий в цьому році транш державної субвенції. Під час першого - райони, міста, села та селища отримали 6 мільйонів.
Відтак, за поданням парламентаря, місцеві бюджети з державної казни отримають фінансування на придбання у навчальні заклади техніки, музичної апаратури, спортивного інвентарю та встановлення дитячо-спортивних майданчиків. Також проведуть капітальні ремонти в освітніх та медичних установах округу. Крім того, будуть куплені меблі та обладнання в ФАПи та систему відеонагляду в одну зі шкіл.
Перед тим, як вибрати об’єкти, що найбільше потребують допомоги, Ігор Гузь об’їхав разом з командою найменші села району та провів десятки зустрічей у дворах Княжого міста.
Зокрема, для Володимира-Волнського надійде понад мільйон гривень. Серед найбільших інвестицій, це - 500тис. грн - для капремонту спортивного майданчика НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №3-ліцей». 225 тис. грн - для ВПУ, зокрема, на придбання кондиціонеру та інтерактивної дошки, капремонт приміщень (їдальні). 224 тис. грн - для агротехнічного коледжу, а саме: для придбання комп’ютерного класу та сонячного комплекту (фотомодуль).
Педагогічний коледж імені А. Ю. Кримського отримає кошти у сумі 140 тис. грн для облаштування гімнастичного майданчика. Також гроші спрямують (по 80 тис. грн кожному) для придбання шести дитячих майданчиків на вулицях Олега Ольжича, 2, Луцька, 253 та 213, Наталії Ужвій, 60, Шахтарська, 21, Гоголя, 21.
У дитсадок «Дзвіночок» куплять необхідну техніку (40 тис. грн), а у школу №1 – придбають верстати у кабінет трудового навчання (37 тис. грн).
У громади району спрямують майже майже 2, 6 мільйона гривень. Зокрема,
Зимнівській ОТГ – майже 800 тис. грн, Устилузькій – 830 тис. грн, Оваднівській – 650 тис. грн та Зарічанській громаді – 300 тис. грн.
Окремо передбачили кошти у сумі 20 тис. грн для придбання фототехніки для РБК.
Народний депутат й надалі активно лобіюватиме на центральному рівні, аби суми субвенцій для розвитку регіону Прибужжя щоразу збільшувалися.
Прес-служба народного депутата

Розділ новин: 

Коментарі