Для першокласників району привезли нові меблі

Один із викликів на етапі втілення Нової української школи є якісне матеріально-технічне забезпечення, адже в нових класах має бути комфортно й приємно навчатися нашим першокласникам. Сьогодні держава продовжує виконувати свої зобов’язання щодо забезпечення НУШ усім необхідним для школярів, повідомляє відділ освіти, молоді та спорту Володимир-Волинської РДА.
Зокрема, окрім дидактичного матеріалу, три районні загальноосвітні заклади: ЗОШ І-ІІІ ступенів сіл Березовичі та Хобултова і ЗОШ І-ІІ ступенів с.Микуличі нещодавно отримали сучасні меблі, що відповідають важливим критеріям: безпечність, міцність, відповідна кольорова гама, розміри та вага, а також естетичність. Для придбання меблів виділено кошти державної субвенції в розмірі 26651грн. та з районного бюджету 21715 гривень.
А ще на початку липня за кошти районного бюджету в школи, що знаходяться в підпорядкуванні районного відділу освіти, молоді та спорту, було закуплено вчительські столи, парти та стільці для першокласників на суму 33624 гривні.
Підготувала Міла Сергєєва

Розділ новин: 

Коментарі