Для них 14-та ОМБр імені князя Романа Великого назавжди залишиться “нашою”!

Публікації

7 листопада в пункті постійної дислокації 14 ОМБр, основний особовий склад якої виконує завдання за призначенням в районі проведення ООС на Луганщині, відбулися урочистості з нагоди звільнення військовослужбовців строкової служби в запас. Із визначною подією, до якої йшли півтора роки, сумлінно виконуючи службові обов’язки і демонструючи високі показники у бойовій підготовці, строковиків привітав т.в.о. командира 14-ї ОМБр підполковник Дмитро Тітенко, наголосивши, що за час служби кожен із військовослужбовців, що звільняється, пройшов шлях становлення – патріота, воїна, захисника України! Було оголошено військовослужбовцям і Подяки командира бригади.
- Шановні військовослужбовці! Від імені командування та особового складу 14-ої окремої механізованої бригади ім. князя Романа Великого вітаю вас із знаковою подією – звільненням у запас, - звернувся підполковник Тітенко до військовослужбовців строкової служби. - Вірність військовій присязі, готовність стати на захист Вітчизни, честь військовослужбовця Збройних Сил України для вас – не порожні слова, а основа, з якою ви підете у подальше життя, незалежно від того, який шлях оберете! Бажаю вам не втрачати бойового духу та успіхів у всіх ваших починаннях! Слава Україні!
Від імені запасників командирам за навчання та виховання подякував старший солдат Владислав Шиманський, відзначивши, що 14 ОМБр назавжди залишиться для кожного, хто сьогодні звільнився в запас, теплим спогадом у серці.
- Сьогодні всі ми можемо з гордістю сказати, що були частиною князівської бригади, яка назавжди залишиться нашою! – наголосив Владислав Шиманський. - Я дякую командирам за наше навчання та виховання, за те, що дали нам зрозуміти чимало з того, що повинен знати та вміти чоловік і син своєї Батьківщини. Я дякую товаришам, які впродовж півтора року були поруч, і, впевнений, ми будемо й надалі, в цивільному житті, підтримувати зв’язок. 14-та бригада назавжди залишиться теплим спогадом у серці кожного з нас!
А найбільш щемливим моментом урочистостей для строковиків стало проходження особового складу військової частини урочистим маршем та винесення Бойового Прапора бригади, з яким строковці попрощалися.
Вітаємо тих, хто вже завтра стане цивільними людьми, із визначною подією в житті. Нехай вам щастить на кожному з обраних шляхів! Завжди залишайтеся захисниками своєї Батьківщини, вірними військовій присязі та українському народові! Слава Україні!
За матеріалами пресслужби 14-ої ОМБр

Розділ новин: 

Коментарі