Для людей з особливими потребами влаштували свято

Від того, як суспільство ставиться до тих, кому з тих чи інших причин важко або неможливо самостійно подбати про себе, залежить рівень цивілізованості цього суспільства. Тому необхідний постійний зв’язок між людьми з обмеженими фізичними можливостями і тими, хто може покращити їх середовище життя, організувати надання посильної допомоги.
Саме для того, щоб поспілкуватись із людьми з особливими потребами, третього грудня перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук завітав на заходи, присвячені Міжнародному дню людей з інвалідністю, що проходили у Володимир-Волинському КМЦ. На зборах обговорювалися потреби таких людей з головою Володимир-Волинської міської організації інвалідів Волинської обласної організації Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України» Галиною Поляковою. Крім нагальних потреб, вони мали нагоду дати належну оцінку діяльності Комітету з доступності, який діє у нашому місті та покликаний сприяти покращенню сфери життєдіяльності людей, які мають особливі потреби.
Також перший заступник міського голови відзначив нагородами міської влади майстрів народної творчості, виставка яких була організована у фойє культурно – мистецького центру. Відзнаки отримали Анатолій Бойко, Юрій Віслобоков, Наталія Довга, Іван Кечма та Зінаїда Ромащук.
Підготувала Міла Сергєєва

Розділ новин: 

Коментарі