Для 14 ОМБр з Німеччини пригнали два джипи

У Володимир-Волинській механізованій бригаді налічується 6 тисяч військовослужбовців, і ще очікують на поповнення. Скоро бійців відправлятимуть на передову. Військовий підрозділ найгостріше відчуває нестачу техніки, зокрема тепловізорів. Крім цього, потрібні тисячі ліжок, десятки тисяч комплектів білизни, подушки, теплі ковдри та інше. Необхідні будматеріали та комплектуючі для ремонту техніки. Загалом бригада просить 39,886млн.грн.
Зі слів голови ОДА Володимира Гунчика, з обласного бюджету зможуть виділити лише частину необхідної суми. У резерв планують закласти 10млн.грн. вільних залишків. Губернатор наголосив на важливості координації дій влади та волонтерських організацій у справі надання допомоги воїнам.
Як повідомляє на своїй сторінці у Facebook Костянтин Зінкевич, 8 лютого володимир-волинські волонтери Тарас Ярмолюк та Павло Шлейн пригнали з Німеччини два джипи для 14-ої бригади. За час перебування у Гамбурзі хлопці ще тісніше познайомилися з місцевою українською громадою, відвідали у госпіталі давнього знайомого – пораненого бійця Сашка Чорнолоза, якого у прямому сенсі уже поставили на ноги. Побували вони і в українському консульстві на перегляді документального фільму «На лінії вогню» та забрали передачі для українських солдатів й інших волонтерів.
Костянтин Зінкевич від імені володимирської громади висловлює подяку українським патріотам з Німеччини за допомогу, а також Генеральному консулу у Гамбурзі Юрію Ярмілку за теплий прийом.
Згідно з повідомленням офіційного сайту Міністерства закордонних справ України, 5 лютого у приміщенні Генерального консульства України в Гамбурзі відбувся показ документального фільму «На лінії вогню» про події на сході України. Вечір відкрив Юрій Ярмілко, який дав оцінку ситуації на Донбасі та представив 19-річного автора стрічки Сергія Якименка – мешканця Німеччини і патріота України. Присутні висловили солідарність з народом України, вшанували пам’ять полеглих у зоні АТО та зібрали 400 євро на потреби військових. Ці кошти передали волонтерці з Гамбурга Ользі Пепелі. На них був придбаний автомобіль, який незабаром відправлять на схід для бійців 14-ої бригади.
Також за сприяння Костянтина Зінкевича та волинських волонтерів на схід передали пічки-буржуйки для захисників Маріуполя, Дебальцевого та інших районів.
Міла Сергєєва,м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі