Дізнаємося більше про свою школу

Що таке патріотизм? Це любов до Батьківщини, прагнення своїми діями служити її інтересам. Ознаками патріотизму є шляхетність, висота духу, розуміння важливості збереження живої історичної пам’яті.
Нещодавно у ЗОШ №1 проведено урок патріотизму для одинадцятикласників, у рамках якого відкрито історичний куточок навчального закладу. Почався він урочистим перерізанням блакитно-жовтої стрічки. З доповіддю виступив учитель історії Андрій Стрільчук, який розповів про те, чим жила школа протягом 75 років, що було зроблено для виховання справжніх патріотів, якими гордимося й нині. Хвилиною мовчання присутні вшанували випускників нашого навчального закладу Миколу Бондарука, Олександра Давидюка та Олександра Максименка, які загинули у зоні АТО, захищаючи Україну, її територіальну цілісність та незалежність. Випускники ЗОШ №1 прославляють школу і місто професійними успіхами та добрими справами. Це наша пам’ять, традиції, наступність поколінь. На світлинах випускників різних років, які розміщені в історичному куточку, школярі впізнаватимуть своїх дідусів та бабусь, матусь і татусів. І нехай не всі вони стали дуже відомими, але це духовно багаті люди, справжні патріоти своєї Батьківщини, які несуть у своїх душах зерна любові й добра. Стенди відкритого історичного куточка розповідають про історію школи, директорів, які в різний час очолювали навчальний заклад, про впровадження інноваційних методів у роботу з виховання і навчального процесу та про сьогоднішнє життя школи.
З вітальним словом виступила керуюча справами міськвиконкому Наталія Прогонюк. А начальник управління освіти міськвиконкому Дмитро Здіховський пригадав свої шкільні роки у стінах ЗОШ №1, подякував педагогам, які навчали та виховували його, і звернувся до старшокласників з побажанням, щоб вони пишалися своєю школою, гідно несли ім’я випускників першої одинадцятирічки.
Учні, а також учителі-пенсіонери, колишні директори школи, яких було запрошено на урок, переглянули історичні фотохроніки, в яких, немов у калейдоскопі, ожила 75-річна історія навчального закладу. Це було дуже цікаво і пізнавально.
Під час уроку патріотизму директор Людмила Самусєва розповіла про сучасне навчального закладу, зробивши акцент на планах на майбутнє, на ролі навчання та виховання у школі для підготовки до самостійного життя справжніх патріотів, громадян держави Україна.
Олена Антонюк, учениця 10-го класу ЗОШ №1, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі