ДІВЧАТКА КЕРУЮТЬ СВІТОМ, & НАВЧИМО НАШИХ ХЛОПЦІВ БУТИ КРАЩИМИ

el. Для участі в ньому зареєструвалося понад 50 молодих людей віком від 14 до 18 років.
Ще першого дня всіх об’єднали в команди і призначили вожатого кожній з них. Для нас було організовано різного виду уроки, вправи, завдання, квести, ігри та конкурси. На заняттях розповідали про гендерну рівність, стереотипи, якості лідера і командну роботу. Всі теми були цікавими, адже про таке ми не говорили у школі на уроках. Нас навчали, як надавати першу допомогу, проводили заняття з йоги та розповідали про фітнес. Завдання ми виконували легко і швидко. Учасникам табору найбільше сподобались ігри та квести, адже кожна з команд хотіла перемогти.
Наші вожаті допомагали нам у всьому і дуже нас підтримували. Крім неймовірних вражень та знань, які ми заберемо з собою, наш рівень англійської значно зріс, бо ми весь час спілкувались іноземною і перебували в колі носіїв мови.
Організували GLOW&T.O.B.E. волонтери Корпусу миру США в Україні та викладачі іноземних мов педагогічного коледжу. Це вже третій поспіль англомовний табір, але тренери знаходять нові шляхи навчити нас англійської і подарувати незабутні емоції.
Наталія Ослюк, учасниця табору

Розділ новин: 

Коментарі