Дівчата з Володимир-Волинської спеціальної школи стали чемпіонками України

Переможниці чемпіонату України Софія Брилюк та Мар’яна Кліщук разом із тренером Миколою Шевчуком.
Переможниці чемпіонату України Софія Брилюк та Мар’яна Кліщук разом із тренером Миколою Шевчуком.

Скромний і одночасно  надзвичайно важливий освітній заклад нашого міста – Володимир-Волинська спеціальна школа Волинської обласної ради – постійно дивує громаду успіхами своїх вихованців. У вересні чергову перемогу принесли спортсмени закладу як своїй школі, так і місту. Із 2-го по 10-е вересня у столиці України місті Києві проходила Всеукраїнська спартакіада з пляжного футболу. Змагалися учасники віком до 16-ти років.  Подія відбувалася на спортивній базі «Пуща Водиця». У змаганнях були задіяні представники 7-ми областей, та перше місце в нелегкій боротьбі з великими вимогами та високими спортивними технологіями з потужними командами вибороли наші юні землячки Вікторія Мартинюк та Марина Іщук

Вікторія Мартинюк та Марина Іщук.
Одночасно на паралельному майданчику зустрілися учасники турніру року – Чемпіонату «U 21». Цей турнір зібрав команди з усіх куточків України. В деяких із них були члени збірної України та найбільший резерв. Але чемпіонками України стали тендітні учениці з Володимира-Волинського  Софія Брилюк та Мар’яна Кліщук. Софія Брилюк поповнила ряди збірної України. Володимирським дівчаткам як кращим спортсменкам Президент України призначив стипендії. Команди готували тренери Микола Шевчук та Валерій Кравченко. Володимирщина по праву пишається юними чемпіонками і їхніми наставниками. 
Щиро вітаємо наших дівчаток, а також увесь колектив – педагогічний і учнівський – з високою перемогою. Успіхів і спортивних звитяг у майбутньому!
 

Розділ новин: 

Коментарі