Десять тонн волинської допомоги поїде на схід 23 березня

Нещодавно керівник Волинського комітету гуманітарного забезпечення війська свободівець Сергій Коба призначив представником комітету у Володимир-Волинському районі мешканця с.Охнівка Івана Гомзу.
-Сьогодні ми бачимо перший результат роботи побратима. І це тільки громада одного с.Охнівка разом з настоятелем храму Київського патріархату о.Борисом Наумчуком та місцевим мешканцем Костянтином Броницьким зібрала більше 500 кілограмів продуктів та 941 гривню, за які були куплені медикаменти, засоби гігієни та шкарпетки. Все це Іван Гомза разом з о.Борисом відвезли на центральний склад у Володимир-Волинський собор Різдва Христового, - розповів Сергій Коба. – Також настоятель храму в м.Устилуг о.Юрій Здебський повідомив, що громада міста зібрала чергову партію необхідного гуманітарного вантажу для наших бійців.
Крім цього, 14 березня гуманітарний комітет доставив у Володимир професійний військовий дизельний генератор, потужністю до 30 кіловат, який придбав свободівець, представник комітету в Іваничівському районі Андрій Бадзюнь разом з братами Віталієм Бадзюнем та Борисом Михалусем. Цей надпотужний генератор коштує близько 100тис.грн. і може вільно забезпечити цілий батальйон електроенергією. Його вага – більше 1200кг, а за розмірами він ледь помістився у великий бус зі знятим верхнім захисним кожухом. Найближчим часом цей прилад відправлять у супроводі нашого представника в зону бойових дій, у район Пісків, де він стане у нагоді, адже в цьому районі досить часто не буває світла.
Також іваничівська громада разом з головою районної ради бійцем 24-ої бригади Віктором Віленком зібрала близько тонни продовольства та засобів гігієни, які теж будуть відправлені на фронт.
У понеділок, 23 березня, близько 10 тонн допомоги з Волині комітет планує відправити на передову бійцям 14 ОМБр, що перебувають неподалік Донецька. Нещодавно наші хлопці прибули туди на місце дислокації і мають гостру проблему з продуктами, засобами гігієни та медикаментами. Також гуманітарний комітет планує завершити ремонт та привести в повну бойову готовність ще один автомобіль, який був переданий жителем м.Луцька.
Сергій Коба щиро дякує всім, хто не стоїть осторонь тих проблем, з якими живуть сьогодні наші захисники в зоні військових дій. Якщо в когось є бажання передати адресну допомогу, звертайтесь до представників гуманітарного комітету в регіоні, керівників місцевих осередків ВО «Свобода» або за тел.067-332-73-07; 063-800-78-78 особисто до керівника комітету Сергія Коби.
Міла Сергєєва,Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі