Депутати з міста Цвікау опікуються родинами загиблих героїв і допомагають Україні

Карл-Ернст Мюллер та Міхаель Гілберт у рамках партнерства знову побували у Володимирі.
День 6 березня видався насиченим на приємні події. Вранці керівник Волинського комітету гуманітарного забезпечення війська, свободівець Сергій Коба разом з депутатом Володимир-Волинської районної ради Петром Козлюком та активістами с.Ласків Василем Островським, Андрієм Морівим, Анатолієм Кухарчуком та Анатолієм Миговичем, котрі вже не вперше допомагають нашим воякам, передали 14-й бригаді відремонтований автомобіль.
-Щоб привести до належного стану цей всюдихід, хлопцям довелося багато попрацювати, адже міняли більшість важливих запчастин, - розповів Сергій Коба. – Також оновили зовнішній вигляд автомобіля, який був украй занедбаний. Цим питанням займався представник гуманітарного комітету в м.Ковелі свободівець Вадим Ткачук.
Оперативно відремонтований автомобіль був доставлений у військову частину і переданий відповідальному за транспортне забезпечення майору Віталію Комару.
-Сьогодні ми не маємо права стояти осторонь проблем, з якими зустрічаються військовослужбовці, тому що вони – наші батьки, сини, чоловіки, які захищають Україну від московського агресора. Надіємось, що цей багаторічний всюдихід ще принесе користь нашим бійцям на передовій, - сказав Сергій Анатолійович.
Цього ж дня по обіді Сергій Коба разом з гостями з німецького м.Цвікау Карлом-Ернстом Мюллером та Міхаелем Гілбертом відвідали сім’ї трагічно загиблих у зоні антитерористичної операції володимир-волинців Ігоря Упорова і Дмитра Головіна. Партнерську співпрацю між Володимиром і Цвікау наші свободівці налагодили понад півтора року тому, здружилися з мером міста й тамтешніми депутатами, які уже не раз у рамках партнерства відвідували наше місто. Цього разу вони традиційно привезли багато подарунків – новенький одяг, взуття, канцелярське приладдя, іграшки, солодощі та інше – дітям двох родин, у яких війна назавжди забрала татусів, а також речі, що будуть передані військовослужбовцям у зону АТО. Цей гуманітарний вантаж від душі та з любов’ю збирали мешканці німецького міста-побратима.
Спочатку гості завітали до Надії Упорової, яка після загибелі чоловіка сама виховує двох донечок – п’ятирічну Юлю та восьмимісячну Віолетту. Не судилося татові Ігорю побачити свою меншеньку доньку, адже народилася дівчинка через декілька днів після його загибелі. Цій родині німецькі депутати передали дитячий одяг, взуття та іграшки. Юля з радістю розглядала подарунки, маленька Віолетта затишно влаштувалася на руках у гостей, поки пані Надія показувала їм спеціальний фотоальбом зі світлинами свого чоловіка та газетними вирізками, присвяченими його пам’яті. Також жінка розповіла, що загинув Ігор у бою під час мінометного обстрілу біля с.Макарове Луганської області.
Наступними стали відвідини сім’ї загиблого в лютому цього року в Попаснянському районі Луганської області Дмитра Головіна. Двох його діток, сина Івана та доньку Олександру, виховує мама Дмитра – Ганна Романівна. Для цієї родини, крім одягу, взуття, канцелярських виробів та солодощів, вихованці дитсадків Цвікау передали коробки з листівками, малюнками, гарними побажаннями та своїми контактами, запрошуючи до подальшої дружби.
Ганні Романівні німецькі депутати вручили певну суму грошей, яку вона обіцяла витратити виключно на потреби осиротілих онуків. До сліз розхвильована жінка, щиро дякуючи, сказала німецьким депутатам, що увага до їхньої сім’ї – це велика підтримка у важкий час. А син героя, одинадцятирічний Іван, продемонстрував гостям свої 48 медалей, які він виборов на численних танцювальних конкурсах.
Також, за традицією, німецькі гості відвідали та вручили подарунки школам і дитячим садочкам міста та району, зокрема с.Ласків та школі-гімназії нашого міста.
-Приємно в черговий раз зустрічати колег-депутатів дружнього нам німецького міста Цвікау у Володимирі-Волинському. Звичайно, ніхто і ніщо не замінить родинам найрідніших людей, але увага і підтримка з боку наших дружніх партнерів, які приїхали більш ніж за 1000 кілометрів, стала для них приємним сюрпризом. З хорошим, позитивним ставленням до України кожен житель міста-партнера передавав у Володимир-Волинський різноманітні речі та кошти. Я щиро дякую всім німецьким друзям, зокрема меру міста пані Фіндайс, депутатам Карлу-Ернсту Мюллеру та Міхаелю Хілерту. Я переконаний, що в подальшому ми будемо розвивати наші дружні стосунки. Це сприятиме більш тісній співпраці між нашими містами, - зазначив Сергій Коба.
А німецькі гості пообіцяли й надалі всіляко підтримувати Україну та українців у ці складні часи, особливо наше місто-партнер.
Міла Сергєєва, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі