Депутати Володимир-Волинської районної ради розглянули важливі питання

28 жовтня відбулася чергова сесія Володимир-Волинської районної ради. Розпочалося засідання із розгляду депутатських звернень, які стосувалися стану доріг, їхнього ремонту та пасажирських перевезень. Депутати підтримали  9 запитів. На сесії ухвалили план роботи районної ради на І півріччя 2017р. Із суперечками затвердили Положення про порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад керівників закладів культури – об’єктів власності територіальних громад і затвердили Положення про оренду приміщень РБК. Тепер у конкурсну комісію на заміщення вакансій будуть входити не лише депутати профільної комісії, а й по одному представнику від кожної фракції райради. Щодо положення про вартість оренди нерухомого майна РБК, то фойє установи коштуватиме  60грн. за 1 годину – в робочий час і  25грн. – у неробочий час. Оренда глядацького залу на проведення репетицій і заходів громадських організацій (без використання додаткового освітлення, звукового забезпечення) обійдеться у 100грн. на годину, на проведення масових заходів – 300грн. на годину,  на проведення комерційних масових заходів – 1000грн. на годину. Лекційний зал коштуватиме 50грн. на годину. А взяти напрокат один сценічний костюм можна буде за 15грн. на добу.
Крім цього, сесією були внесені зміни до Стратегії розвитку району на 2008-2020 роки. Затверджено Програми підтримки сім’ї на 2017–2020 роки, розвитку архівної справи у районі на 2017-2021 роки, програму щодо знищення борщівника на території району на 2017-2019 роки. Ухвалено Порядок надання та використання коштів районного бюджету для надання дотації власникам особистих селянських господарств, які утримують три і більше корів. Відтепер ці громадяни отримуватимуть по 150грн. на рік  за кожну корову. Контроль за виконанням цього рішення поклали на постійну комісію з питань сільського господарства і продовольства, екології та раціонального використання природних ресурсів.
Також на сесії надали дозвіл на реорганізацію Льотничівського ФАПу в Льотничівську амбулаторію загальної практики сімейної медицини та  згоду на передачу в оренду приміщення Свійчівської ЗОШ, роботу якої було призупинено, а також на  списання основних засобів у центральній районній бібліотеці. Обговорили депутати й деякі політичні та законодавчі питання.
 Міла Сергєєва, Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі