Депутати внесли зміни до міського бюджету і обговорювали питання благоустрою

15 грудня на третій позачерговій сесії міської ради розглядалося питання внесення змін у міський бюджет на 2015 рік. Начальник фінансового управління Тетяна Шибирин пояснила, що перевиконання бюджету за жовтень-листопад сягає понад 4,5 мільйона гривень, у грудні, очікується, ця цифра становитиме біля чотирьох мільйонів гривень. Ці кошти можна буде освоїти і у 2016 році.
Депутати прийняли рішення виділити додаткові кошти на придбання медичного обладнання для ТМО і матеріалів для аварійного ремонту електромережі КП «Полігон».
У «Різному» депутати пропонували хороші ідеї. Зокрема, Ігор Мацюк вважає, що необхідно змінити освітлення на пішохідних переходах на більш потужне. Директор КП «Полігон» Олександр Козичко повідомив, що експериментально замінили лампи на більш потужні на вулиці Ковельській, тож, можливо, з часом їх поставлять на відрізках доріг із «зебрами». Валентин Вірковський просив покласти декілька бетонних плит біля зупинки «На вимогу» в районі Зимнівської. Ярослав Жук говорив про відсутність на зупинках розкладу руху, а Олег Тимосевич – про необхідність благоустрою вул.Академіка Глушкова і території біля військової частини, де слід покласти бруківку або асфальт. Депутати також порушували питання про вкладання бруківки (хоча б з одного боку) на тротуарах центральних вулиць, дороговизни послуг на виготовлення проектно-кошторисної документації на каналізацію. Максима Клим’юка непокоїли житлові питання військових, котрі отримали земельні ділянки, але за браком коштів не можуть там будуватися. Міський голова Петро Саганюк обіцяв сприяння у підведенні до таких ділянок світла і води. Віра Сергєєва просила звернути увагу на дітей і родини воїнів АТО і на свята не обділити їх увагою, на що міський голова відповів, що за цими родинами закріплені працівники міськвиконкому.
Секретар міськради Олег Свідерський оприлюднив список депутатів, котрі подали автобіографії та написали власні програми, і просив інших це зробити. Також на прикладі духового оркестру «Арсен», музиканти якого за сприяння громади зібрали 8 тисяч 102 гривні і закупили для військових утеплюючі матеріали для бліндажів, просив усіх долучитися до благодійної акції «Зігрій солдата».
Підготувала Міла Сергєєва, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі