Депутати ухвалювали рішення шляхом поіменного голосування

8 квітня відбулася чергова сьома сесія Володимир-Волинської міськради. Відповідно до нового закону, депутати ухвалювали рішення шляхом поіменного голосування. Нині кожен громадянин зможе переглянути на сайті міськради, як і за що проголосував конкретний обранець.
На порядок денний сесії виносилося 35 питань. Першим було ухвалено рішення про вихід міської ради зі складу співзасновників друкованого ЗМІ «Слово правди». Відтак, відповідно до закону про роздержавлення комунальних мас-медіа, редакція та трудовий колектив газети є самостійним суб’єктом господарювання.
На сесії також обговорювалася програма «Безпечне місто 2016-17», яка включає встановлення у місті системи відеоспостереження за громадськими місцями та важливими об’єктами, за дорогами, в’їздами та виїздами з міста. Доступ до відеоматеріалів матимуть правоохоронні органи та міська влада. Пропозиція про надання доступу до сервера представникам преси та громадським активістам була відхилена. У ході обговорення міський голова Петро Саганюк повідомив, що до міської ради надійшов запит з СБУ з проханням про надання міською радою завірених копій договорів, укладених з приватним підприємцем Андрієм Кандибою щодо придбання та встановлення камер відеонагляду, а також про надання права третім особам розповсюджувати матеріали зйомки.
Одним із рішень депутати заборонили продаж слабоалкогольних та алкогольних напоїв під час проведення фестивалю «Володимир-2016» і святкових заходів до Дня міста. Крім цього, наголошувалося про необхідність проведення перевірки, як у закладах торгівлі дотримуються заборони на продаж алкоголю після 22-ї години. Також на сесії розглядався блок земельних питань та низка змін і доповнень до попередніх рішень.
Анна Коваль, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі