Депутати Оваднівської громади вважають доцільним самостійне функціонування професійного ліцею

Питання освіти у громаді розглядалося 29 січня на черговій сесії Оваднівської ОТГ, на якій були присутні керівники установ: директор ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Овадне Петро Петрук, завідувачка дошкільного навчального закладу с.Овадне Світлана Мякота, директор Оваднівського професійного ліцею Василь Ролюк. Після відвертого та щирого виступу останнього голова ОТГ запропонував скласти прохання та надіслати його до обласного керівництва щодо доцільності самостійного функціонування професійного ліцею. Зокрема одностайним голосуванням депутатів було прийняте рішення про прийняття на баланс сільської ради старого ліцейного гуртожитку з метою надання житла молодим спеціалістам та учасникам російсько-української війни на сході нашої держави, які проживають на території Оваднівської ОТГ.
Окрім цього, на сесії розглядалася низка інших питань: про внесення змін до рішення Оваднівської сільської ради №24-2 від 20 грудня 2017 року «Про сільський бюджет на 2018 рік»; про затвердження комплексної програми галузі АПК Оваднівської сільської ради на 2018-2020 роки; про затвердження проектно-кошторисної документації «Реконструкція мереж вуличного освітлення в селах ОТГ». Розглядалися земельні питання та питання про приватизацію житла. Загалом сільський голова озвучив 27 питань, які виносилися на порядок денний. Особливого пожвавлення набуло обговорення Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства Оваднівської сільської ради на 2018-2020 роки, про що доповідав керівник комунального господарства Микола Тріль. За словами Миколи Анатолійовича, комунгосп потребує покращення умов праці, адже щоб якісно надавати комунальні послуги, недостатньо володіти лише бажанням та підприємницькими здібностями, а й необхідно мати сучасну техніку та інвентар. Наразі комунальне господарство Оваднівської сільської ради не має навіть приміщення.
На сесії був присутній помічник народного депутата Ігоря Гузя Віктор Хіць. Він озвучив своє ставлення до плану розвитку громади, схваливши дії депутатів сільської ради у прийнятті рішень.
-Якщо із запланованого буде виконано 80 відсотків, то це вже добре, - сказав Віктор Леонтійович.
Після закінчення сесії присутні були приємно вражені: у передпокої їм полоскотав носа запаморочливий аромат свіжої випічки. Подібний кейтеринг (в перекладі з англійської – постачати харчі) до сільської ради влаштували учні Оваднівського професійного ліцею. Смачні пиріжки з різноманітними начинками та піцу вони приготували на уроках виробничого навчання під керівництвом майстра Юлії Фесік.

Розділ новин: 

Коментарі