Депутати оскаржують рішення збудувати у місті фонтан

Рішення виділити 100 тисяч гривень на проектно-кошторисну документацію щодо будівництва у Володимирі-Волинському фонтана було прийняте з порушенням регламенту, вважає депутат міської ради від Радикальної партії Сергій Барщевський. «Після обговорення не було враховано поправок, зауважень депутатів щодо виділеної суми. Голосування відбулося пакетно, тому більшість депутатів прийняли бюджет, а з ним – кошторис фонтана. При цьому можу стверджувати, що і я, й інші депутати відверто висловлювалися щодо недоцільності суми, виділеної на встановлення фонтана у місті. Ми вважаємо, що наші зауваги, пропозиції мали виноситися на додаткове голосування. Однак нас не почули», - каже Сергій Барщевський. Таким чином, депутати Володимир-Волинської міської ради сьомого скликання підготували відповідне звернення до міського голови Петра Саганюка. Нижче надаємо текст звернення. До слова, на момент публікації його підписали 14 депутатів, із них двоє – облради, решта – міськради: Сергій Барщевський, Віра Сергєєва, Олег Венгер, Василь Сусік, Олег Тимосевич, Микола Смаль, Леонтій Дмитрук, Ігор Мацюк, Володимир Заєць, Павло Шлейн, Ярослав Жук, Костянтин Зінкевич, Олексій Панасюк, Ігор Шевчук.
Звернення
Ураховуючи вкрай неоднозначне ставлення жителів міста до ідеї будівництва фонтана, ми, депутати, обрані цією громадою, поділяємо їхнє бачення та вважаємо, що наміри виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради розпочати дане будівництво у парку «Слов’янський» є необґрунтованими і передчасними.
У місті ще й досі жителі багатьох бічних вулиць проживають без елементарних умов, а це відсутність тротуарів, твердого покриття, водопостачання і водовідведення, аптечних відділень та кабінетів прийому дільничних лікарів, не кажучи про інші об’єкти соціальної інфраструктури. Відчувається недостатність засобів і фінансування на обрізання дерев, обкошування трави у весняно-літній період та прибирання снігу і багнюки в осінньо-зимовий період, на не підготовлені житлові фонди до опалювального періоду у зв’язку з реформуванням житлово-комунального господарства. Проблемних питань у місті досить багато, тому краще спочатку їх вирішити, а тоді вже думати про фонтан.
Нам, депутатам, хотілося б, щоб кошти громади використовувалися чесно, прозоро та ефективно, а місто в цілому було цілим, охайним і люди в ньому відчували себе комфортно всюди, а не тільки у центрі міста. Питання будівництва фонтана, на наш погляд, не є першочерговим, недостатньо обговорювалося як громадою, так і депутатським корпусом міської ради.
Прийняття рішення із цього приводу відбулося із значним порушенням норм регламенту роботи ради (голосування за внесення змін у бюджет на 2016 рік відбулося без врахування озвучених поправок депутатів міської ради).
Тому, виходячи з реалій життя громади та вище викладеного, ми, депутати, що нижче підписалися, вважаємо недопустимим укладати договір на розробку проектної документації фонтана і закликаємо міського голову утриматись від поспішного рішення та провести громадські слухання з даного питання згідно з чинним законодавством.
Аліна Зай, Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі