Депутати міської ради стали авторами петиції стосовно фонтана

Дискусію щодо потреби будівництва у місті фонтана розвинули депутати Володимир-Волинської міської ради Віра Сєргєєва, голова фракції політичної партії «Об’єднання «Самопоміч», та Сергій Барщевський, голова фракції Радикальної партії Олега Ляшка. Вони і є авторами петиції «Вимагаємо проведення громадських слухань та вивчення потреби будівництва фонтана у місті».
Депутати інформують, що на сесії міської ради 15 липня 2016 року буде розглядатися питання виділення перших коштів, а саме 100 тисяч гривень, для виготовлення проектно-кошторисної документації. Орієнтовна вартість всіх робіт – 2 млн. грн.
«Розглядається питання пошуку грантових коштів на будівництво фонтана. Але його утримання і обслуговування лишаться назавжди у витратах, що будуть щорічно закладатися у бюджет міста. У Володимирі-Волинському є безліч вулиць, мешканці яких не можуть дочекатися елементарного асфальтування, каналізації чи відведення дощових вод. Для таких жителів міста важливішою проблемою стають незручності проживання, а не фонтан у центральному парку міста. Вважаємо, що будівництво фонтана не є першочерговим у найближчий час. Вимагаємо відкладення цього рішення і проведення громадських слухань, письмових рішень усіх громадських організацій та трудових колективів установ, підприємств міста», – йдеться у петиції.
Депутат Сергій Барщевський у розмові з кореспондентом «Міста вечірнього» так прокоментував однодумців:
- Ми, і я особисто, не проти того, щоб у місті був фонтан. Ми взагалі за те, щоб у нашому княжому граді з’являлося щось хороше, нове. Однак нас насамперед цікавить думка громадян міста, і ми її вивчали. Відповідно прийшли до висновку, що мешканці в основному проти фонтана. Пояснюють тим, що є багато першочергових проблем. Зокрема вулиці заасфальтовано лише на 80%. До того ж від утримання фонтана потерпатиме міський бюджет, і це позначиться на добробуті населення. Тому було б доцільніше, якби встановлення фонтана проводилося за якимось пілотним проектом.
Антоніна Булавіна, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі