Депутати говорили про кримінальну ситуацію, про кошторис і трохи повеселилися

9-го листопада відбулась чергова сесія Володимир-Волинської міської ради під час засідання відбувся звіт очільниці місцевої прокуратури Віталії Книш. Головний прокурор міста і району зазначила, що є тенденція зменшення вчинення тяжких злочинів, їх все більше розкривають. Однак частішими стали пограбування квартир та шахрайства через інтернет-сервіси. Керівник зазначила, що такі злочини розслідує кіберполіція, і статистика розкриття є «сумною». Також Віталія Книш додала, що швидшому розкриттю злочинів допомагають камери відеоспостереження, і зауважила про необхідність збільшення їх кількості у місті
Заступник начальника міського фінансового управління, начальник бюджетного відділу Ірина Томашук повідомила, що для виплати зарплат до кінця року освітянам міста не вистачає 4,5 млн грн, а медпрацівникам – 4 млн., проте міський голова Петро Саганюк обнадіяв тим, що області найближчим часом держава має додати 39 мільйонів гривень. І 2,5 млн обіцяли і Володимиру-Волинському.
Видалася ця сесія і веселою. У ролі «жартівників» виступили депутати Руслан Мороз І Ярослав Жук. Вони розвеселили обранців репліками, які переросли в не зовсім тактовну суперечку. Результативності такий диспут не дав ніякої, а ось хід сесії пожвавив.
Наталія Ткачук, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі