Депутатські комісії у районній раді поділили тільки між БПП та «Батьківщиною»

На другому пленарному засіданні сесії Володимир-Волинської районної ради, яке відбулося 14 грудня, поділили депутатські комісії, головами яких стали представники «Батьківщини» і БПП.
Перший запит у новій раді оголосила депутат Вікторія Середа. Адресований він був до голови Володимир-Волинської РДА Наталії Василець і стосувався зберігання залишків пального, яке купують для шкільних автобусів. «Неприпустимо зберігати бензин неналежним чином, адже це вибухонебезпечна речовина, і в посадових обов’язках директора школи не зазначено, що він має зберігати бензин. Цим питанням повинна займатися райдержадміністрація і відповідні відділи, які повинні при проведенні тендеру узгодити з його переможцем питання пролонгації невикористаних талонів на пальне на наступний рік», - зазначила Вікторія Середа.
Цей запит депутати підтримали одноголосно.
Далі депутати приступили до затвердження складу депутатських комісій. Ряд депутатів, зокрема Ганна Фурман та Анатолій Кублій, відмовилися від головування у депутатських комісіях, оскільки керівництво райради не врахувало їхню думку при розподілі комісій. Про таку ж позицію заявила і Вікторія Середа.
Усе ж голова райради поставив питання на голосування, але воно не набрало необхідної кількості голосів, і він змушений був оголосити перерву та запросити лідерів партій і фракцій на консультацію до себе в кабінет. Після неї депутати проголосували питання за основу, але було видно, що новому голові райради узгодженої позиції досягнути не вдалася і прямо в залі почали ділити депутатські комісії. Від головування у регламентній комісії відмовився депутат від «Самопомочі» Ярослав Тимчишин, хоча представники цієї політичної сили голосували синхронно з «Батьківщиною» та БПП.
Таким чином головування у всіх постійних депутатських комісіях отримали представники БПП та «Батьківщини». Комісію з питань депутатської діяльності та етики, дотримання прав людини, законності і правопорядку очолив Володимир Луцюк (БПП «Солідарність»), комісію з питань планування, бюджету, фінансів, залучення інвестицій та використання майна спільної власності територіальних громад району очолив Андрій Оніщук («ВО «Батьківщина»), комісію з питань промисловості, будівництва, транспорту, зв’язку і житлово-комунального господарства та підприємництва очолив Валерій Романов (БПП «Солідарність»), комісію з питань освіти, культури, духовності, охорони здоров’я, материнства, у справах молоді та соціального захисту населення очолив Олександр Юринець (БПП «Солідарність»), комісію з питань сільського господарства і продовольства, екології та раціонального використання природних ресурсів очолив Володимир Ліщук (БПП «Солідарність»).
При затвердженні Положення про роботу постійних комісій райради укропівець Сергій Потурай запропонував внести в положення поправку, відповідно до якої голова РДА не має права бути членом будь-якої постійної депутатської комісії. Для прийняття даної поправки не вистачило трьох голосів.
Ярослава Вознюк, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі