Депутат міської ради Ярослав Жук вдруге виграв суд у поліції

У п’ятницю 2 грудня у Волинському апеляційному суді відбулося судове засідання, на якому розглядалася апеляційна скарга інспектора Володимир-Волинського відділення поліції Олександра Вегери. Він намагався оскаржити постанову, яку виніс місцевий суддя Олександр Лященко відносно інциденту, що стався між працівниками поліції та головним інженером ПТМ «Володимир-Волинське теплокомуненерго» Ярославом Жуком. Захисником інтересів депутата у цих справах був адвокат Микола Омелянюк, із яким головний інженер успішно вигравав попередні справи.
Апелянт старався довести судді, що пан Ярослав все-таки винний в адміністративних правопорушеннях. Незважаючи на покази майстрів дільниць підприємства, які стали свідками на першому судовому засіданні, та відеодокази, які надав головний інженер, інспектор настирно  продовжував висловлювати аргументи на свою користь.
Проте ще на початку засідання Олександр Вегера не зміг відповісти на запитання судді Олександра Пазюка, ким він є у цій ситуації – інспектором поліції чи постраждалим. Суддя пояснив, що це дуже важливий аргумент у справі, адже інспектор сам по собі не може оскаржувати постанову суду. Натомість постраждалим він також не може бути, адже під час пригоди складав протокол правопорушення.
В результаті почутого і на основі попереднього рішення суддя ухвалив постанову: залишити без змін рішення Володимир-Волинського суду. Тепер ця ухвала оскарженню не підлягає. Суд остаточно визначив, що головний інженер ПТМ «ВВТКЕ» не вчиняв ніякого порушення закону.
Після завершення судового засідання Ярослав Жук повідомив, що на працівників підприємства теплових мереж була написана заява про вчинення злочину, а саме на директора Ганну Рубанову, юрисконсульта Антона Будневського та економіста Ольгу Кравчук. Попри супротив працівників поліції, згідно з рішенням суду цю справу було внесено до ЄРДР. Автоматично повинне розпочатися досудове розслідування.
Остання крапка у цих справах не поставлена, оскільки, на думку депутата, в будь-якій установі, тим більше в поліції, повинні працювати чесні, порядні і професіональні працівники.
Олексій Біянов, м.Луцьк

Розділ новин: 

Коментарі