День прикордонника на заставі «Пархоменкове»

Прикордонник – один з перших, хто стоїть на шляху до збереження спокою, благополуччя та цілісності нашого суспільства. Подвигам охоронців кордону та їх самовідданості присвячено немало публікацій. Про них ходять справжні легенди, що бережуть правду з життя.
Професійне свято прикордонника відзначається 28 травня. Цього дня на заставі «Пархоменкове» відбувся святковий захід, на який прибули голова районної ради Роман Гук, мер м.Устилуг Віктор Поліщук, голова ветеранської спілки прикордонників Микола Матусевич, директор Устилузької ЗОШ І – ІІІ ст. Світлана Михалець, голова єпархіального відділу Володимир-Волинської та Ковельської єпархії по взаємозв’язках з військовослужбовцями та іншими силовими формуваннями протоієрей Олексій Шаран. Вони нагородили винуватців свята дипломами та грошовими преміями.
У програму заходу було також включено урочисте прийняття військової присяги новопризначеного персоналу відділу, яку провів капітан прикордонної служби «Пархоменкове» Вадим Стецюк.
З пісенними привітаннями завітали вокальний колектив районного будинку культури «Барви Волині» (керівник Людмила Оцалюк); тріо «Мальви» у складі Світлани Пустової, Лариси Лучинець, Тетяни Сачук; солісти Ігор Чмух, Владислава Цицьора, Богдана Видихай. Своїми виступами вони ще більше додали святкового настрою, про що свідчили гучні оплески глядачів.
Ведучі свята директор РБК Людмила Оцалюк та культорганізатор Владислав Дворецький завершили концертну програму словами вдячності за сумлінне та самовіддане виконання конституційного обов’язку, за значний внесок у зміцнення національної безпеки та захист економічних і військових інтересів держави.
Дмитро Терьохін

Розділ новин: 

Коментарі