День міста нововолинці святкуватимуть на оновленому спорткомплексі

Неодноразово небайдужі мешканці та активісти шахтарського міста звертали увагу представників місцевої влади на непрезентабельний вигляд спортивно-оздоровчого комплексу «Шахтар», на якому зазвичай відбуваються найбільші міські свята, у тому числі й за участю іноземних делегацій. Облуплені та напіврозвалені стіни стадіону, розбиті східці й бігові доріжки, поламані стільці та сміття на трибунах аж ніяк не робили честі міським чиновникам. Та на всі зауваження у них була одна відповідь: «Немає коштів». І ось два тижні тому лід таки зрушив з місця – розпочато капітальний ремонт усього спортивного комплексу.
За інформацією, наданою тренером місцевого футбольного клубу «Шахтар» Валентином Бортнічуком, який на час відпустки директора СОКу виконує його обов’язки, планується повністю відремонтувати стіну стадіону, східці на трибуни для глядачів, бігову доріжку, а також зробити капітальний ремонт Будинку спорту. Всі роботи планують завершити до Дня міста, тобто до 27 серпня. Правда, багато хто із нововолинців зауважує, що непогано було б також зробити і якесь накриття над трибунами, щоб захистити любителів спорту від негоди.
Як розповів Валентин Іванович, загальний кошторис реставрації спорткомплексу становить півмільйона гривень. Зокрема 375 тисяч буде витрачено на реставрацію самого стадіону, і 125 тисяч – на капремонт Будинку спорту. Усі кошти виділені з місцевого бюджету. Ремонт стадіону виконує приватне підприємство «Нова Аркада» (директор Ігор Новосад, власник – його син Іван), а капремонтом Будинку спорту займається КП «Консоль» (засновник – ЖКО Нововолинської міськради, директор Зоя Борисова). А тим часом біля центрального входу на стадіон спецтехніка зриває старий асфальт, аби покласти новий. Яка організація виконує ці роботи, невідомо.
Ксеня Лучко, м.Нововолинськ

Розділ новин: 

Коментарі