ДЕМОБІЛІЗАЦІЯ НА ВОЛИНІ: ЩО ЧЕКАЄ БІЙЦІВ, ЯКІ ВОЮВАЛИ ЗА НАС

Влада Володимира-Волинського, у якому постійно дислокується 14 окрема механізована бригада, готується до демобілізації з війська своїх мешканців. Про це інформує Волинь:світ.
Щодо учасників АТО, які першими стали на захист батьківщини і були переважно добровольцями громадськими організаціями пропонується низка заходів.
А в управлінні соціального захисту населення для воїнів, що повертаються з передової вже відкрили громадську приймальню. У ній військовослужбовцям, що зокрема проходили службу у легендарній 51 окремій механізованій бригаді запропонують психологічну, юридичну та соціальну допомогу.
Графік роботи приймальні: з 9 ранку до 15 години.
Разом з тим, органи місцевого самоврядування Володимира-Волинського пропонують долучитися до роботи приймальні громадських активістів та громадські організації.
З низкою ідей щодо реабілітації військовослужбовців, що днями повернуться із зони АТО до своїх домівок у Володимир-Волинський, виступила спілка інтелігенції міста.
Організація закликає приватних підприємців зробити учасникам АТО 20% знижки в ресторанах, кафе та закладах громадського харчування, а також надати право безкоштовної риболовлі в окремі дні на приватних водоймах.
Крім того, міській владі інтелігенція пропонує створити спеціальні гуртки з малювання, музики та іншої творчості на базі художньої та музичної шкіл, а також Володимир-Волинського центру позашкільної освіти.
До слова, Рада національної безпеки і оборони України пропонує демобілізованих військових під час особливого періоду одразу зараховувати до резерву першої категорії. З його слів секретаря РНБО Олександра Турчинова, усіх демобілізованих військових, які за станом здоров'я можуть захищати країну, запишуть за військовими частинами, де вони воювали, та «будуть знати як діяти в умовах надзвичайної ситуації».

Розділ новин: 

Коментарі