Де у Володимирі зроблять пандуси для інвалідів

27 жовтня на засіданні Комітету доступності, що проводився у Володимир-Волинській міській раді, обговорювали питання забезпечення доступності до закладів соціальної сфери людей з особливими потребами. У місті 92 візочники, які мають проблеми з пересуванням на вулицях. На засіданні обрали декілька найважливіших напрямків. Колегіально вирішили, що в першу чергу питання стосується автостанції та культурно-мистецького центру.
Змусити ПрАТ «Волинське обласне підприємство автобусних станцій» усунути деякі недоліки в облаштуванні Володимир-Волинської автостанції пандусом та поручнями кілька років тому довелось із приписом прокуратури. Втім належним чином ця споруда так і не облаштована, а від вказаного підприємства міськраді надходять формальні відписки. Тому було вирішено надалі застосувати звернення до структур, що здійснюють спеціальні перевірки, аби вони видали чергові приписи, виконання яких буде для автостанції обов’язковим.
Проект облаштування пандусом КМЦ розроблений, його слід переглянути та закласти кошти на будівництво. Так само вирішено зробити з облаштуванням вулиць спеціальним пониженням бордюрів для зручного руху візочків. На вулицях Луцькій та Устилузькій, де буде проводитись ремонт, такі роботи вже передбачені, а от на вулицях, де найближчим часом не заплановано капітальних втручань, вирішено проінспектувати та виправити з’їзди для людей з особливими потребами. Звіти про виконання намічених завдань Комітет доступності заслухає в першому кварталі наступного року. Крім того, ухвалено рішення про будівництво двох індивідуальних пандусів у будинках на вулицях Сагайдачного та Незалежності, де проживають громадяни, що пересуваються на візках.
Підготувала Міла Сергєєва

Розділ новин: 

Коментарі