Де і як відпочивають та оздоровлюються школярі району

29 травня на території Володимир-Волинського району стартувала відпочинково-оздоровча кампанія «Літо - 2018». 15 таборів з денним перебуванням гостинно зустріло своїх вихованців, - йдеться на сайті Володимир-Волинської РДА. Начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Оксана Бігун про хід оздоровлення повідомила наступне:
- Три дитячі табори відпочинку з денним перебуванням функціонує на базі ЗОШ району, де відпочинком охоплено 135 школярів віком від 7 до 17 років. Вони забезпечені дворазовим харчуванням із розрахунку 20 гривень в день на 1 дитину. Два табори відпочину функціонує на базі Зарічанської сільської ради, де відпочиває 100 учнів, чотири табори – у Оваднівській ОТГ (140 дітей) та шість таборів створено на території Устилузької міської ради. Жодного табору відпочинку з денним перебуванням дітей немає на території Зимнівської сільради.
Загалом, усіма формами відпочинку та оздоровлення планується охопити близько 500 школярів. У районі – це 150 дітей пільгових категорій. До цього переліку, за словами Оксани Бівгун, не включено тих, хто буде оздоровлюватися у санаторіях та профілакторіях за путівками МОЗ чи за спонсорські кошти. В Оваднівській ОТГ планують охопити відпочинком 170 дітей та 125 у Зарічанській ОТГ.
-Станом на 1 червня усі діти-сироти, що навчаються у трьох закладах, підпорядкованих відділу освіти, молоді та спорту РДА, стовідсотково охоплені послугами відпочинку та оздоровлення, - резюмувала Оксана Андріївна. – Одна дитина-сирота оздоровилась у дитячому центрі «Молода гвардія», двоє учнів відвідали ДЦ «Артек» Київської області та ще двоє відвідують табір відпочинку з денним перебуванням.
На придбання путівок для дітей пільгових категорій на умовах співфінансування з районного та обласного бюджетів виділено по 25 тис. гривень. Ці кошти будуть спрямовані на оздоровлення дітей у позаміському дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Світязь» у с. Пульмо Шацького району.
Підготувала Міла Сергєєва

Розділ новин: 

Коментарі