Давайте всі разом переможемо ворога!

Ще донедавна мирне небо України вкрилося темними хмарами, які несуть жорстокі вітри з території Росії. Окупований Крим, безчинства в Донецькій і Луганській областях… Десятки і сотні разів обкрадена і зґвалтована можновладцями Україна, здається, з останніх сил піднімається з колін. Сьогодні кращі сини і доньки України зі зброєю в руках захищають свою рідну землю від російських окупантів. Сили нерівні. Українці – за мир! Ми з високо піднятою головою приймаємо виклик російських розпалювачів війни.
«Якщо ми будемо відчувати, що про нас думають, що нас пам’ятають, ми вистоїмо», - каже один з бійців, захисник Донецького летовища, кіборг Василь Карпук, який є випускником Володимир-Волинської школи-інтернату «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки». Ці запальні слова стали девізом роботи громадських активістів безстрашних волонтерів громадської організації «Активіст», які, не шкодуючи ні сил, ні зусиль, і вдень і вночі наближають нашу перемогу. Активісти, завдяки небайдужості жителів міста, зібрали і відправили на фронт десятки тонн продуктів, різне обмундирування, запасні частини для техніки і озброєння.
Допомагати батькам і рідним загиблих, зниклих безвісти, поранених героїв – це лише невелика частина роботи волонтерів. Армія чекає нашої допомоги. Закликаю всіх жителів міста – дорослих, пенсіонерів, студентів, учнів, дітей – зробити свій внесок в наближення нашої перемоги. Матінка-Україна нас не забуде! Спільними зусиллями ми переможемо ворога!
Віктор Міронов, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі