Дарина Лебедь стала головною героїнею телевізійного кліпу

З раннього дитинства поетична душа Даринки Лебедь перебувала у творчому пошуку. Весняна квітка, що ледь розпустилася, дзвінкий струмочок, ясне небо, лагідне сонячне проміння, краплі дощу, що стукотіли по склу, – все викликало у неї поетичні образи і бажання складати вірші. Свою першу поезію вона написала ще навчаючись у четвертому класі. Це було не весняної поетичної пори. Натхненна розповідями про важку та почесну справу військових, свої перші рядки дівчинка присвятила їм.
Зараз Дарині шістнадцять років. Уродженка і жителька Устилуга навчається на другому курсі педагогічного коледжу ім.А.Ю.Кримського, де здобуває фах вихователя дошкільного закладу. Дівчина обрала цю спеціальність, бо дуже любить дітей, особливо маленьких. Вона пише вірші на різні теми. У чималому доробку Дарини поезії про природу, про дітей і, звісно ж, про кохання. Дівчина навчається на вихователя, тому досить часто їй доводиться складати дитячі вірші. Й це вона робить залюбки і з легкістю. Особливе місце у творчості студентки займають патріотичні поезії. Зокрема величезний вплив на свідомість дівчини мали Революція гідності, події на Євромайдані та подальші події на сході країни. Чутливе серце дівчини пропускає все це через себе – і переживання стають римованими рядками.
Любов до поезії та патріотизм в ній виховала мама Наталія Сергіївна, яка теж пише вірші, вчить своїх доньок та вихованців дитячого садочка, де працює, любити Україну, свою мову, рідний край. Отож, і мама, і Дарина, а також її менші сестри Ярослава і Анастасія пишуть вірші, зокрема й патріотичні. Також у сім’ї Лебедів шанують все українське, відзначають державні, національні свята. Вишиванка для них – найдоречніший одяг для свята.
Саме мама спонукає Дарину до реалізації своїх талантів і є для доньки справжнім прикладом. А талантів у дівчини чимало. Крім поезії, вона складає авторські танці, які вже не раз виконувала на сцені, дуже любить малювати, особливо портрети і пейзажі. Наталія Сергіївна і сама надзвичайно талановита: знана коровайниця, яка до того ж гарно співає і малює.
Влітку Дарина стала головною героїнею телевізійного кліпу. Її «Лист солдату», який вона склала і зачитала під час творчого етапу конкурсу краси «Міс табору» (де, до речі, здобула впевнену перемогу), справив неабияке враження на телевізійників з Волинського телебачення. Через деякий час талановитій дівчині зателефонували і запропонували взяти участь у зйомках.
-Зйомки проходили у луцькому замку Любарта. Працювати з камерами було дуже цікаво – незвично і вражаюче. Та бажання виступати на сцені не виникло, все ж таки моє захоплення – писати. Хоча роздумую над тим, щоб у майбутньому вивчитися на журналіста, - ділиться враженнями Дарина.
На моє запитання про те, як вона так багато встигає: і вчитися, і писати вірші, і малювати, і складати танці, юнка відповідає:
-Потрібно вміти використовувати свій час правильно, раціонально. Коли людині цікаво, вона завжди знайде час на улюблене заняття. Іноді натхнення приходить до мене вночі, й тоді я прокидаюся і пишу, рядки самі лягають на папір.
Дівчина найбільше захоплюється творчістю Святослава Вакарчука, дуже любить пісні у виконанні «Океану Ельзи» (саме на пісню «Вставай» вона склала авторський танець) і взагалі українську естраду. Найулюбленішою поетесою Дарини є Ліна Костенко.
-Люблю читати такі вірші, що змушують замислитися, стають поштовхом для роздумів, такі, що спонукають працювати розум і не залишають байдужим серце, - каже юна поетеса.
Тетяна Корнійчук, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі