Ціна життя мами чотирьох діток – 100 тисяч гривень…

Публікації

Жительці Володимира Марині Озеровій потрібна операція на серці. І якнайшвидше.
Життя людини – безцінне. Однак коли йдеться про важку хворобу і шанс врятуватися, постає питання кругленької суми грошей. Якщо ж коштів немає, виникає дилема: мовчки чекати кінця чи просити про допомогу. Володимирчанка Марина Озерова вибирає останнє, бо їй просто необхідно жити! Вона – мама чотирьох малолітніх діточок, яких ще треба поставити на ноги…
Марині лише 28. Життя цієї молодої і симпатичної жінки легким не назвеш. Про свого батька вона нічого не знає. Мама після народження дочки влаштувала особисте життя десь у Херсоні, а дитя залишила на виховання бабусі і ніякої участі у подальшій долі дівчинки не брала. Так для гарненької Марини єдиною рідною душею у світі стала бабця, яка її виростила.
У тринадцятирічному віці у Марини виявили ревматизм. Відтоді через кожні півроку вона змушена їздити в Луцьк на обстеження, здавати аналізи і отримувати курси ін’єкцій, що прописували лікарі. До недавнього часу лікування носило скоріш підтримуючий характер, але молодому організму Марини цього було достатньо, щоб почуватися добре. Хоча насправді підступна хвороба прогресувала.
Зовсім юною, у 17-річному віці, дівчина вийшла заміж. Навчання продовжила у вечірній школі, а випускні іспити здавала, вже будучи мамою крихітного первістка Вадимчика. Сьогодні у Озерових четверо діток. Найстаршому Вадиму вже десять. На два роки молодший за нього Віктор народився з синдромом Дауна. Брати навчаються у ЗОШ №2, у п’ятому і першому класі відповідно. А менші діти – шестирічний Максим та трирічна Настя відвідують дитячий садок.
Усі разом проживають у двокімнатній квартирі, що дісталася Марині у спадок від бабусі, якої не стало у 2011 році. Чоловік Андрій трудиться вантажником в одному із супермаркетів міста. А Марина піти на роботу не може, бо «сонячному» Віктору потрібний особливий догляд, а всім дітлахам треба приділяти багато уваги, віддавати достатньо сил та енергії. Але жінка не скаржилася і все встигала.
-Раніше особливих проблем зі здоров’ям не відчувала. А в липні цього року самопочуття раптом погіршилося, - ділиться Марина. – Стали набрякати ноги і руки. Поїхала на чергове обстеження в обласну лікарню. Там з допомогою УЗД у мене виявили захворювання серця і поставили діагноз «комбінована мітральна вада ІІІ ступеня». Пояснили, що за 15 років ревматизм зруйнував серцевий клапан. Сказали, що потрібна операція.
Аби перевірити правильність поставленого діагнозу, 25 жовтня Марина поїхала в Київ в інститут серця Міністерства хорони здоров’я України. Потрапила на консультацію до кардіохірурга. На жаль, діагноз, поставлений у Луцьку, підтвердився. Лікар сказав, що необхідне оперативне втручання – заміна мітрального клапана. І чим скоріше, тим краще. Інакше, навіть якщо дуже берегтися, Марині залишився рік - максимум два. Вартість операції – 100 тисяч гривень. Наразі жінці призначили курс підтримуючого лікування.
-Почувши це, першою була думка про дітей: що з ними буде? – каже жінка. Це питання найбільше крає хворе Маринине серце. Сума, потрібна на операцію, для сім’ї непідйомна. І без того ледь зводять кінці з кінцями, бо весь дохід Озерових складає зарплата Андрія і соціальна допомога на маленького Віктора. Мама Марини, з якою вона підтримує стосунки лише на рівні телефонних розмов, теж нічим допомогти не може.
Залишається єдине – просити допомоги у добрих людей. Оголошення про збір коштів було опубліковано в Інтернеті. За два тижні на рахунок Марини надійшло трошки більше 23-ох тисяч. Марина щиро вдячна всім, хто відгукнувся і надав їй посильну підтримку. Але зібраної суми недостатньо.
-Я дуже хочу жити! Хочу радіти разом зі своєю сім’єю кожному новому дню. Хочу бачити, як ростуть мої діти, і допомагати їм розвиватися. Прошу, подаруйте мені шанс на життя!» - звертається жінка до всіх небайдужих.
Кошти на лікування Марини прохання переказувати в АТ «Ощадбанк». Код банку: 303398. Код ЄДРПОУ: 09303328. Номер поточного рахунку: 26200000000385. Номер картки: 5167802008710185 – Озерова Марина Вікторівна.
(Усі медичні документи, що підтверджують діагноз і показання на лікування, Марина надала).
Конкурс журналістських матеріалів «Поспішаймо творити добро!» ініційований Благодійним фондом Олександра Шевченка та Українським журналістським фондом.
Міла Сергєєва, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі