Читачка газети «Місто вечірнє» отримала сковорідку

Зінаїда Милисюк із с.Селець посіла друге місце серед передплатників газети «Місто вечірнє» у жовтні. 67-річна жінка отримала приз – сковорідку. Зінаїда Іллівна 47 років свого життя віддала школі, працюючи вчителем української мови та літератури. Зараз жінка на пенсії. Має двоє дітей та четверо онуків. Розповідає, що дівчатка, а їх троє, роблять успіхи у філології, беруть участь у мовних олімпіадах, чим тішать бабусю. А внук більше схильний до математики.
Зінаїда Іллівна передплачує газету вже дуже давно, майже з початку заснування, і з нетерпінням чекає кожного її виходу. «Відкладаю всі справи і читаю», - каже вона. Передусім жінка переглядає прогноз погоди, вітання із днем народження, потім новини та статті. Зазначає, що читає все, тому однієї конкретної рубрики виділити не може. «Мені подобається, що в газеті можна знайти все: і поради городникам, і життєві долі», - зазначає пані Зінаїда. Насамкінець жителька Сельця подякувала журналістам газети за роботу, яку вони виконують для людей.
Шановні читачі! Передплата на «Місто вечірнє» триває! Нагадуємо вам, що для того, аби взяти участь у розіграші*, вам потрібно виписати газету на рік і надіслати копію квитанції у редакцію.
За минулий тиждень до передплатників нашої газети приєдналися Наталія Бобко (с.Селець), Галина Шепелюк (с.Чесний Хрест), Валентин Захарчук (с.Селець), Наталія Горбунова (с.Селець), Марія Гіщак (с.Зимне), Наталія Богдан (с.Мар’я Воля), Ольга Онишкевич (с.Мар’я Воля), Микола Захарчук (с.Селець), Марія Милисюк (с.Чесний Хрест), Галина Наумюк (с.Селець), Надія Мазур (с.Селець).
*Під словами «виграш», «розіграш» слід розуміти придбання товарів за акційними цінами.
Аліна Зай

Розділ новин: 

Коментарі