Чиновники обговорювали, як в Устилузі нарешті навести порядок

30 березня відбулася нарада за участі керівників району Наталії Василець та Романа Гука, мера Устилуга Віктора Поліщука, а також посадових осіб з управління екології та природних ресурсів Волинської ОДА, Державної екологічної інспекції у Волинській області, Державної прикордонної служби України, відділу прикордонної служби «Пархоменкове», 7-ї ДПРЧ та Володимир-Волинського відділення поліції, філії «Володимир-Волинське дорожньо-експлуатаційне управління» та інших.
Розглядалися питання утримання в належному санітарному стані м.Устилуг, території, прилеглої до міжнародного автомобільного пункту пропуску, та врегулювання черги у сервісній зоні. За ініціативою Наталії Василець присутні виїхали безпосередньо на пункт пропуску «Устилуг», щоб просто на місці, виходячи із побаченого, прийняти рішення та розробити план заходів для усунення недоліків.
-Щоденно через пункт пропуску проїжджає приблизно 9 тисяч осіб, - повідомив голова райради Роман Гук. – За місяць це більше 250 тисяч. І рук одного працівника, який закріплений за прибиранням території сервісної зони, не вистачає. Тому, можливо, нам варто взяти за приклад Шацький район і подумати, як придбати сміттєзбиральну техніку для міста?
Але поки що це лише хороша ідея. А тим часом мер Устилуга Віктор Поліщук зобов’язався на найближчій сесії міськради затвердити нові Правила благоустрою населених пунктів Устилузької міської ради та заходи щодо їх реалізації цього року. Також вжити заходів щодо порушників цих Правил. Окрему розмову міська влада проведе із суб’єктами господарювання, об’єкти яких розташовані в Устилузі, зокрема у сервісній зоні, щодо належного стану утримання ними території та будівель.
Підтримання належного стану біля пункту пропуску «Устилуг» доручили Володимир-Волинському дорожньо-експлуатаційному управлінню, яке прибиратиме узбіччя відрізку дороги Н-22, здійснюватиме обрізку дерев від Володимира до Устилуга, проводитиме ямковий ремонт та поновлення дорожньої розмітки.
Вирішили звернутися у Службу автомобільних доріг з проханням встановити у пункті пропуску, перед зоною митного контролю, інформаційний стенд щодо організації руху автомобілів, а в самому місті – знаки «Стоянка заборонена» та «Обмеження швидкості руху 40 км».
Володимир-Волинському відділенню поліції та прикордонному загону «Пархоменкове» доручили слідкувати за недопущенням скупчення транспорту перед пунктом пропуску «Устилуг» (до 10 машин).
Під час виїзної наради говорили також про будівництво об’їзної дороги до міжнародного автомобільного пункту пропуску «Устилуг».
Анна Коваль, Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі