Чим сьогодні пишається інфекційне відділення

Інфекційне відділення Володимир-Волинського ТМО розташоване у старій, ще, мабуть, польській будівлі, яка потребувала капітального ремонту. І ось цього року стали помітними позитивні зміни. Повністю перекрили новими матеріалами дах будинку, старі вікна замінили на металопластикові, поставили двоє сучасних вхідних дверей, зробили додаткове освітлення території. Це те, що видно ззовні. Але завдяки проведенню енергоощадних заходів, до яких також належить встановлення у 2013 році нового твердопаливного котла, у приміщенні лікарні стало тепло і комфортно. Крім цього, засяяли новою сантехнікою санвузли відділення та частково зроблено косметичний ремонт. Заклад повністю забезпечений постільною білизною та миючими засобами. Все зазначене у комплексі забезпечило значно кращі умови для роботи медперсоналу і лікування хворих.
Звісно, ще не все зроблено до повного оновлення відділення, але хороший початок покладено.
Колектив закладу та пацієнти щиро дякують міському голові Петру Саганюку за увагу до проблем медицини і конкретні результати.
-У наш непростий час Петро Данилович відшукує резерви для того, щоб покращити життя у місті. За його сприяння оновлюються бюджетні установи. Наш мер знаходить час для спілкування з людьми, нікому не відмовляє у допомозі, якщо, наприклад, потрібні кошти на придбання ліків. І робить це не задля піару перед виборами. Він не вішає білбордів, не обіцяє золоті гори, а просто працює, постійно і цілеспрямовано, за що ми йому дуже вдячні, – ось такі слова чула від персоналу і хворих, завітавши в інфекційне відділення.
Міла Сергєєва, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі