Чи є підстави для подорожчання вартості проїзду у міському транспорті

Із 17 лютого у нашому місті відбулося підвищення вартості проїзду у громадському транспорті з 2 гривень 75 копійок до 3 гривень. А з початку березня вартість має підвищитися до трьох з половиною гривень. У місті Конотоп Сумської області міський голова «свободівець» Артем Семенихін не дозволив підняти ціни на проїзд, хоч перевізники вимагали підвищити вартість до 6 гривень. Завдяки діям мера проїзд у конотопських маршрутках коштує 2 гривні 50 копійок. Незважаючи на ультиматум, яким перевізники намагалися вплинути на місцеву владу, мер-«свободівець» пішов назустріч громаді міста. Він розірвав договір з перевізниками та зменшив проїзд на 50 копійок. Найцікавіше те, що знайшлися перевізники, які охоче працюють за такими тарифами. Слід сказати, що населення Конотопа на 90 тисяч більше, ніж у нашому місті, площа Конотопа – 46 квадратних кілометрів, тоді як Володимира-Волинського – 16кв.км.
Подумайте, шановні мешканці княжого граду, яка у нас міська рада з її керівництвом і які депутати, адже віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко заявив, що підвищення тарифів – це стовідсоткове шахрайство і підстав збільшувати вартість проїзду у маршрутних таксі немає.
За весь час незалежності наше місто з нашими мерами і депутатами ніколи не було для інших міст хорошим прикладом турботи про своїх мешканців. Якщо хтось заперечує, то наведіть приклади, коли на нашу владу рівнялися інші!
Григорій Голіцин, небайдужий мешканець Володимира-Волинського

Розділ новин: 

Коментарі