Чи буде цифрове телебачення у Володимирі?

Як відомо, наприкінці жовтня Кабмін затвердив план відключення аналогового телебачення. Тож до 30 червня 2017 року вся країна має перейти на цифровий формат. Але відключення мовлення найбільше вплине на малозабезпечене населення із сіл і містечок, серед яких і наш Володимир.
Зокрема у місті та районі взагалі відсутній будь-який ретранслятор, навіть аналогового телебачення. Слабкий сигнал частина мешканців отримує з Ковеля, інша – з Нововолинська. За розрахунками, більше 70% жителів міста та 90% Володимир-Волинського району з 1 липня залишаться без доступу до українських каналів телебачення. Для фінансування державної програми, згідно із сайтом Кабінету Міністрів, потрібно більше двадцяти мільйонів гривень на Волинську область.
На позачерговій сесії депутат міської ради Сергій Радкевич зазначив, що «питання непокриття Волині цифровим телевізійним мовленням виходить за рамки місцевої проблеми і є питанням інформаційної безпеки держави». Тому він запропонував терміново підготувати звернення від депутатів Володимир-Волинської міської ради до Президента України, Кабінету Міністрів, голови Верховної Ради з вимогою про виділення вищезазначених коштів. Обранці вирішили підтримати цю пропозицію.
Олексій Біянов, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі