Чув про покемонів? Це знову круто

bs.
Що це взагалі таке?
Мабуть, про цей додаток знає вже увесь світ. Pokemon Go – це онлайн-гра з геолокацією і доповненою реальністю, що з’явилася 6 липня 2016 року на операційних системах для смартфонів iOS і Android. Спочатку гра стала доступною тільки в США, Новій Зеландії й Австралії, однак спритні європейці, у тому числі українці, знайшли спосіб, як і собі долучитися до світового геймерського процесу.
Після завантаження користувач запускає гру і вмикає камеру. На екрані він бачить те, що відбувається навколо себе, а додаток тим часом вставляє у реальність покемонів. Причому, якщо двоє людей стоять на одному і тому ж місці, їм покажуть однакового покемона, але зловити його зможе тільки один з них.
Де полюють на покемонів
З появою Pokemon Go відеоігри перейшли на новий рівень. Тепер користувачам потрібно виходити на вулицю і взаємодіяти з іншими людьми. Не останнє питання, що цікавить при цьому громадськість – захист персональних даних, адже ймовірно, що компанія може збирати їх і передавати третім особам.
Часто полювання на покемонів стає причиною суспільних скандалів. Віртуальних монстрів бачили в похоронному бюро, на кладовищі, в поліцейській дільниці, у стрип-клубі, в церкві. У мережі також маса розповідей про те, як люди скупчувалися посеред проїжджої частини, тому що там були покемони. В австралійському Сіднеї в гонитві за рідкісним покемоном натовп у понад тисячу осіб окупував приміський район, заважаючи місцевим жителям спати. Також нещодавно світ вразило відео, на якому сотні жителів Нью-Йорка вночі вийшли зі своїх домівок, щоб упіймати рідкісного японського звіра.
Рекорди додатку вражають. Кожен 20-й американець вже встановив собі гру. За п’ять днів вартість компанії Nintendo зросла на 7,5 млрд доларів. А за даними сервісу Google Trends, Pokemon Go обігнала за популярністю в пошукових запитах фільми для дорослих. Ходити по знайомому місту, одночасно виловлюючи фантастичних монстрів, виявилося на рідкість захоплюючою справою. А ще корисною для здоров’я, адже Pokemon Go, на відміну від решти ігор, змушує людей, далеких від спорту, встати з дивану.
Pokemon Go у Володимирі
В Україні іграшку активно «юзають», зокрема, у Володимирі-Волинському теж. Про своє захоплення ловлею покемонів, переваги і недоліки цього хобі розповіли 20-річний Павло Борщук та 19-річний Ілля Виборов.
Павло Борщук:
-У Pokemon Go я почав грати, тому що в дитинстві обожнював це аніме. Тепер неначе повернувся у роки дитинства і пережив ті самі емоції.
Гра тому і стала популярною серед дорослих, що на покемонах виросло ціле покоління. У кого не запитай, хто такий Пікачу – дадуть правильну відповідь. Дітям, підліткам весело ловити покемонів, а батьки задоволені, що їхні чада менше часу проводять за комп’ютером. Наприклад, для того, щоб вилупилося яйце з покемоном, потрібно пройти 2,5 або 10 кілометрів.
У Володимирі змагаються три команди: сині, жовті та червоні. Я та мої друзі належимо до синьої команди. У місті є шість веж, які можна захопити. За них ми і змагаємося із жовтими та червоними. Коли вежа стає нашою, вона світиться синім. Однак, помітили, що через деякий час – іншим кольором, тобто її перехоплюють. Думаю, нам треба запропонувати перемир’я суперникам і розділити свої володіння.
Так, плюс гри в тому, що вона змушує людину багато рухатися, але при цьому треба бути обережним, бо вся увага зосереджується на пошуку, можна не помітити автомобіль чи щось таке. Під час запуску гра про це попереджає, мовляв, не забувай про те, що живеш у реальному світі.
Ілля Виборов:
-Загалом, суть гри навіть не в тому, щоб ловити покемонів, а в тому, щоб влаштовувати між ними турніри, ставши їхнім тренером. Додам, що команду можна обирати дійшовши до п’ятого рівня. Краще обрати ту, у якій грають твої друзі. Тоді буде легше разом добиватися цілей. Найбільше мені подобається збирати яйця і ставити їх в інкубатор. Як вже сказав Павло, треба пройти певну відстань, і з яйця вилупиться покемон. Так що доводиться багато ходити. За десять днів гри я пройшов 140 кілометрів. Усі арени і покестопи прив’язані до якихось видатних місць, які жителі міста відразу впізнають. До речі, переглядаю зараз аніме про покемонів, надолужую те, що пропустив у дитинстві. Думаю, сама задумка гри геніальна, принаймні, мені поки не набридло. Якщо у людини є час, то це краще, ніж просто байдикувати, сидіти вдома.
Аліна Зай, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі