Чотири основні етапи реєстрації на ЗНО

h3>
Випускники загальноосвітніх навчальних закладів реєструються у своїх навчальних закладах.
Випускники минулих років можуть звернутись у пункти реєстрації за консультацією: Волинський інститут післядипломної педагогічної освіти (вул.Винниченка, 31, каб. 28, м.Луцьк) у понеділок-п’ятницю з 9-ї до 13-ї год. та в Ковельський медичний коледж (вул.Незалежності, 182, м.Ковель, понеділок-п’ятниця з 8-ї до-17-ї год.
ІІ етап. Пакет документів
Реєстраційна картка; копії документів, що посвідчують особу: паспорт (або свідоцтво про народження – для осіб, яким станом на 01.09.2016 не виповнилось 16 років), завірені особистим підписом; копія атестата (для випускників попередніх років) чи оригінал довідки (для студентів ВНЗ І-ІІр.а. та професійно-технічних навчальних закладів), а при потребі: оригінал медичної довідки форми 086-3/о; копія документа про зміну прізвища (заява, а також підтвердження про навчання чи перебування за кордоном під час проведення основної сесії (у разі запиту щодо участі у додатковій сесії) та нотаріально завірений переклад українською мовою у випадку надання документів іноземною).
ІІІ етап. Надсилання пакета реєстраційних документів
Випускники ЗНЗ передають комплект документів до свого навчального закладу; усі інші категорії абітурієнтів самостійно надсилають пакет документів на адресу Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти (вул.Шевченка,116, корп.2, м.Львів, 79039) рекомендованим листом до 17.03.2017 (за відтиском поштового штемпеля).
IV етап. Отримання відповіді від регіональних центрів
Завершенням успішної реєстрації є надісланий абітурієнту Сертифікат ЗНО-2017.
Якщо протягом двох тижнів з часу надсилання Вами пакета з реєстраційними документами Ви не отримали відповіді, звертайтесь до Львівського регіонального центру. У випадку отримання відмови учасник має усунути недоліки та надіслати до регіонального центру новий пакет документів до 31.03.2017 (за відтиском поштового штемпеля).
Контакти ЛРЦОЯО:www.lvtest.org.ua – сайт Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти;(032) 2422660 – телефон гарячої лінії ЛРЦОЯО.

Розділ новин: 

Коментарі