Чому швейна фабрика працює собі у збиток?

Тисячі простих акціонерів Володимир-Волинської швейної фабрики ПАТ «Луга» спонсорують пошиття різноманітних виробів для європейців. Такий висновок зробив депутат Володимир-Волинської міської ради Анатолій Сорока, який є акціонером фабрики.
За його словами, лише за 2014 рік товариством отримано збитків на 971 тисячу гривень. Тим часом на сайті ПАТ «Луга» повідомляється, що замовлення до підприємства надходять із Голландії, Швеції, Німеччини, Польщі, Литви, Білорусі. Більше того, вказано, що пошита продукція дала можливість завоювати постійних європейських клієнтів.
«То що ж виходить? Українське товариство собі у збитки обшиває замовників? Дивно. А особливо, зважаючи, що за останні роки валюта в Україні значно підвищилася в ціні, а рівень оплати праці залишився на тому ж рівні», - пише Анатолій Сорока.
Згідно з повідомленням, основним власником акцій Володимир-Волинської швейної фабрики є ТОВ «Бізнесліга», яке володіє близько 65% акцій, а решта – майже 35% акцій – належать більше, ніж тисячі фізичних осіб. «Якщо фабрика у збитках, то чому основний акціонер не проводить жодних кадрових змін? Чи, можливо, підприємство свідомо роблять збитковим, аби не виплачувати дивіденди акціонерам та прибутковий податок державі?» – запитує депутат.
Відповідне звернення щодо ситуації Сорока вже спрямував до контролюючих органів, тож чекає від них оперативної реакції та захисту інтересів акціонерів, які уже більше 20 років не отримують від використання свого майна жодної копійки.
Підготувала Аліна Зай (за матеріалами сайту «Волинь і світ»)

Розділ новин: 

Коментарі