Чому хочуть віддати територію військового полігону під мисливські угіддя приватній фірмі з Луцька?

Володимир-Волинський міськрайонний осередок Федерації мисливського собаківництва України з 2009 року намагається взяти у своє користування мисливські угіддя на території військового полігону. Отримали всі погодження і подали документи у Волинську обласну раду. Відразу скажу, що погодження давали без проблем: осередок є громадською організацією, а не приватною фірмою, тож у випадку припинення діяльності все наше майно переходить у власність держави, тоді як власники приватної фірми у випадку  її ліквідації все своє ділять між собою.
Але угіддя ми так і не отримали, бо облрада просто не розглядала це питання, постійно знімаючи його з порядку денного. Водночас з’явився ще один претендент на ці угіддя – ТзОВ «Устилуг». До нашого Устилуга ця фірма має таке саме відношення, як Румунія до Риму, бо знаходиться вона у Луцьку на вул. Бенделіані. Ми довго судилися з цією фірмою за ці угіддя – виграли суд, але справа зависла. Нашому осередку угіддя все одно не дають, лобіюючи інтереси ТзОВ «Устилуг». Чи не тому це питання знову винесено на розгляд сесії облради, до речі, уже вчетверте?
Мисливські угіддя використовуються виключно для полювання, що цілком відповідає статутній діяльності нашої громадської організації, яка налічує 60 осіб. Виникає запитання: чому жителі міста і району, які перебувають у нас на обліку, не можуть полювати на території полігону, а мусять витрачати власні кошти та їздити в інші області, коли угіддя хочуть віддати хлопцям з Луцька? Крім того, осередок – не прибуткова організація. Наші заходи проводяться для жителів міста і району. А про кого буде думати приватна фірма з вул. Бенделіані – питання риторичне. Точно не про нас!
І тут вже виникає запитання до місцевої влади, яка повинна цим перейматися  більше, ніж я – керівник зазначеного осередку. Це ж їхні прямі обов’язки, вони за це гроші отримують, а я працюю на громадських засадах. То чому не втручаються, не демонструють свою позицію?
Громадські організації тільки і чують від влади: «Щось робіть корисне, проявляйте активність». Їм вигідно, коли самі люди, витрачаючи свій час і гроші, щось роблять для суспільства. А от коли громадська організація  хоче чимось користуватися, відразу з’являються проблеми і пріоритет надається приватним фірмам.
Я писатиму заяви щодо даної проблеми до керівників міста і району, а з відповідей стане зрозуміло, про кого вони  думають – про жителів луцької вулиці Бенделіані чи про кого повинні думати.
Григорій Гороть, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі