Четвертий патріотичний зліт «Юний патріот» зібрав більше двохсот учнів району

10-12 травня 2018 року в урочищі Лісне Володимир-Волинського району пройшов четвертий районний національно-патріотичний, військово-туристично-спортивний зліт «Юний патріот». Участь у ньому взяли 229 учнів із всіх шкіл району та об’єднаних громад. Загалом було створено 21 команду із Володимир-Волинського району та одну команду з Колодяжненської громади.
Під час урочистого відкриття учасники вшанували пам’ять полеглих у Другій світовій війні, героїв Небесної Сотні, воїнів, що загинули, захищаючи Україну на сході.
Як розповіла начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Оксана Бігун, уже в перший день зльоту діти зустрілися з прикордонниками. Вони прибули із собаками, які допомагають охороняти кордони нашої держави. Також військовослужбовці 14-ї ОМБр навчали школярів елементів рукопашного бою. Була й розважальна програма. Учні районного будинку школяра продемонстрували присутнім чудові художні номери. Окрім цього, впродовж трьох днів учасники зльоту самі створювали номери самодіяльності.
Робоча група, яка складалася з представників відділу освіти, молоді та спорту району і представників гуманітарних відділів громад, разом з вчителями шкіл підготувала насичену програму для учнів. Щоранку діти виходили на спільну зарядку, а вдень брали участь у різноманітних змаганнях і навчалися правильно користуватися зброєю. Зокрема Андрій Оніщук показав учням, як правильно збирати і розбирати автомат і стріляти, щоб не травмувати себе. Також діти змагалися у конкурсах з медичної допомоги, кашоварства, кросу, перетягування линви, спортивного туризму і естафетах.
Демонструючи свої кулінарні здібності, на конкурс кашоварів учасники всіх шкіл готували куліш, який наповнював ліс неповторним ароматом, а тому кожна команда отримала заслужену нагороду. Всі конкурсні дні завершувалися святковою дискотекою.
Переможцями четвертого зльоту «Юний патріот» серед ЗОШ І-ІІІ ступенів стали команди: школи м.Устилуг, зайнявши І місце, загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.- дитячого садка с.Льотниче – ІІ місце, школи с.Галинівка – ІІІ місце. Серед шкіл І-ІІ ступенів перше місце здобули учні с.Хмелівка, друге - с.Ласків, а третє – збірна команда закладів освіти Колодяжненської ОТГ Ковельського району. Всім призерам зльоту вручені грамоти та кубки.
Як зазначила Оксана Андріївна, захід відбувся завдяки спільному фінансуванню району і громад. Допомогли з харчуванням вже традиційно працівники Льотничівської ЗОШ.
Олексій Біянов, Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі