Червона Мавпа любить людей рішучих та ініціативних

2016 рік згідно зі східним календарем – рік Мавпи. Наступає він 8 лютого 2016 року. Саме цього дня весело помахає хвостиком і простукає копитцями Зелена Дерев’яна Коза – символ 2015 року – і полишить нас, звільнивши місце Вогняній Мавпі.
Мавпа – артистична і ексцентрична натура, яка між тим володіє сильною інтуїцією. Примхлива і непередбачувана, важко сказати, про що вона думає. Її дії змінюються в залежності від настрою.
Господиня року, що наступає, любить мандрівки, гори, красиву природу і нові враження. Тому вони залюбки сприятиме тим, хто мріє про мандри і хоче відвідати екзотичні місця. Але будувати серйозні плани в 2016 року і чекати глобальних змін не має сенсу. Мавпа все зробить по-своєму.
Мавпа, як це не дивно, любить дім, родину, тепло сімейного вогнища. Вона шукає надійного і вірного супутника життя, щоб жити за ним, як за кам’яною стіною А тому цей рік принесе удачу жінкам, які вміють наполегливо і цілеспрямовано втілювати в життя плани щодо майбутнього обранця.
Мавпа категорично не любить важких життєвих доріг і намагатиметься їх уникати. Однак їй до вподоби рішучі та ініціативні люди, і саме їх вона підтримуватиме. Мавпа з радістю уступить місце більш сильним і мудрим особистостям. Її принцип – краще половина, ніж нічого. А тому східний гороскоп не радить у рік Мавпи вибиватися на керівні посади чи започатковувати власний бізнес.
Овен. Зорі обіцяють цьому знаку справжню феєрію емоцій і активності. Почуття можуть бити через край. Взявшись за любу справу, Овен у 2016 році може докласти набагато більше зусиль, ніж вимагається А з таким підходом всі подарунки долі можна перетворити із «плюса» в «мінуси». Отож, необхідно дотримуватися відчуття міри і тримати свої бажання під контролем. Зірки радять Овну у новому році менше планувати, але розпочате, не надриваючись, доводити до кінця.
ТЕЛЕЦЬ Для Тельця 2016 рік обіцяє принести удачу. Перед цим знаком відкривається на диво багато можливостей. Його чекає успіх в усіх справах – в коханні, бізнесі, кар’єрі. Телець зможе проявити себе на керівних посадах, а для, тих, хто народився в середині травня, 2016 рік надасть всі шанси для стрімкого кар’єрного злету. Так в цілому рік підтримає позитивні тенденції, закладені в рік Кози, але Тельцям слід оберігатися того, аби їм не зрадило почуття міри. Інакше конфлікти і чвари забезпечені.
Близнюки Підвищена активність року Мавпи ще більше посилить непосидючість Близнюків, що в результаті створить труднощі для реалізації планів і задумів. Цього року Близнюки будуть дуже активними, енергійними і нетерплячими. Вони постараються всюди встигнути, всюди побувати, що може привести до ускладнень в житті і спричинить фізичне виснаження. Ось чому зірки радять представникам цього знаку братися лише за ті плани, які можливо реалізувати без зайвих затрат сил. Не завадить визначити чітку систему пріоритетів. Реальні проекти навіть допоможуть Близнюкам вийти на новий рівень. Їх дар переконання і здатність заряджати інших сприятимуть втіленню продуманих проектів в життя.
Рак в 2016 році нарешті вибереться зі свого панциру. Рік надасть йому масу можливостей розфарбувати своє життя новими пригодами і яскравими барвами. Раку захочеться у будь-який спосіб вийти за рамки рутинної повсякденності. Нові проекти, поїздки і мандрівки, нові захоплення, кохання, контакти з новими людьми – ось лише неповний перелік того, що чекає в 2016 році представників цього знаку. Вірогідно, що Ракам захочеться побачити світ, і вони знайдуть можливість, щоб у році, який наступає, це бажання реалізувалось. Велику користь Раку принесе його вміння не йти на пролом, а здійснювати любі кроки поступово і обережно. Це принесе успіх навіть у незвичних починаннях.
Лев в 2016 році - весь час у центрі уваги. Його буде супроводжувати різноманітна гамма почуттів: і заздрість, і кохання, і ревнощі. Цікаво, що сам Лев не намагатиметься притягувати до себе увагу. Це відбуватиметься незалежно від нього, оскільки магнетизмом цього знаку стане його реальний чи надуманий успіх у справах. А тому зорі радять Левам скористатися умінням захоплювати оточуючих своїми ідеями, заряджати ентузіазмом, пропонувати спільну участь в проектах. Леви змусять багатьох повірити у власні сили, хоч самі представники цього знаку не завжди будуть впевнені в успіху.
Діва. В 2016 році удача буде супутницею більшості починань Діви. Такі її якості, як уміння зважувати свої сили, аналізувати ситуацію допоможуть їй вчасно орієнтуватися в дещо складних професійних ситуаціях і приймати правильні рішення. Діви зможуть реалізувати свої плани, зміцнити стосунки з близькими людьми, а також добитися успіху в коханні. Єдине, що може ускладнити життя – це ревнощі: до коханої людини, до успіхів інших, до комфортнішого побуту родичів. Також Діві не завадить бути менш критичною по відношенню до інших, так як вона може сама потрапити під різку критику оточуючих.
Терези Яких би висот не добилися Терези в 2016 році, вони повинні пам’ятати, що варті кращого! В рік Червоної Мавпи зірки допомагатимуть Терезам вийти на новий рівень – і по якості життя, і по становищу в суспільстві. Саме в 2016 році Терези зможуть реалізувати якщо не всі, то більшість своїх давніх задумів. Посиляться такі якості Терезів, як амбіційність, рішучість, цілеспрямованість, які допоможуть добитися успіху. Удача супроводжуватиме Терезів не тільки в професійній діяльності, але й у коханні, в домашніх справах. Образно кажучи, Терези пожнуть багатий і щедрий урожай свої задумів і бажан
Скорпіон Цьому знаку в 2016 році доведеться мобілізувати всі свої внутрішні резерви. Негативу буде багато, але зірки радять змінити свій підхід до проблем, які назрівають. Чимало сил Скорпіони будуть витрачати даремно, тоді як реальна можливість успіху залежить від тверезої оцінки їх можливостей. Потрібно буде навчитися знаходити компроміси, шукати взаєморозуміння, а ось вступати у відкриті конфлікти, а тим більше доводити свою позицію не варто. Скорпіони наділені великою енергією, але у новому році її краще приберегти на майбутнє.
Стрілець Найбільше, що заважатиме Стрільцеві у 2016 році, - це забагато цілей. В рік Червоної Мавпи цей знак будуть переслідувати різноманітні бажання, плани, мрії і фантазії. Відчуваючи прилив енергії, Стрільці захочуть взятися за все відразу, та небезпека в тому, що це стане неможливим. Для Стрільців є загроза розгубитися у створеному ними світі задумів і проектів. Можливі небажані знайомства з людьми, які обіцятимуть підтримку, а насправді завадять. Виникатимуть конфліктні ситуації на роботі, які можуть привести до звільнення. Відповідно складатимуться ситуації і в особистому житті. Зірки застерігають щодо можливих розривів з коханими та сімейних розлучень.
Козеріг Для Козерога 2016 рік обіцяє бути максимально успішним. Зірки входять у абсолютну гармонію зі спокійним і твердим характером цього знаку Зодіаку. Козеріг відчує прилив сил, енергії, натхнення, що допоможе йому легко добитися поставленої мети. Козероги встигатимуть змістовно відпочивати, мандрувати, розважатися. Головним подарунком Мавпи для Козерога стане позитивний настрій , налагодження відносин з коханою людиною, відновлення старих дружніх стосунків. Головне те, що Козероги почуватимуться спокійними.
Водолій 2016 рік обіцяє бути вдалим для Водоліїв, котрі присвятили себе науці, навчанню та творчості. Креативність цього знаку допоможе їм реалізувати більшість своїх ідей, але при умові, що Водолії цілеспрямовано доведуть справу до кінця, а не зупиняться на півдорозі, як їм це властиво. А ось у стосунках з оточуючими буде не все просто. Виникатимуть непорозуміння, конфлікти, плутанина. Але сумувати Водолій не буде, бо його чекає справжній водограй знайомств, зустрічей та розлук. Ще зірки попереджають Водоліїв, схильним до непостійності в сімейному житті, відмовитися від своєї звички, оскільки вона може привести до тривалого конфлікту і навіть розлучення.
Риби Зірки в 2016 році радять Рибам покладатися на свою інтуїцію і в ситуаціях, де потрібно плисти проти течії, як це здаватиметься представникам знака, довіритися внутрішньому голосу. В рік Червоної Мавпи можуть здійснитися задумані плани, втілитися в життя деякі мрії, але це станеться лише в тому випадку, якщо Риби не намагатимуться протистояти думці інших людей і тим більше діяти на шкоду інших. Певна зарозумілість, властива Рибам, може привести до того, що вони не помітять перешкоди на своєму шляху, і вперто наполягатимуть на своєму. Отож, зірки радять Рибам бути дипломатичними, прислухатися до думки оточуючих, аналізувати нові варіанти і шляхи, навіть якщо вони видаватимуться нестандартними.

Розділ новин: 

Коментарі