Чергуючи в морзі, хлопець врятував свою кохану

Вадим і Михайло разом навчалися в училищі в одному із міст Волині. Хлопці подружилися. Вадим був симпатичним і подобався дівчатам, а ось Михайло не мав успіху у жінок. Як на зло, він пристрасно закохався у чорнооку Наталку, але дівчина відкрито надала перевагу іншому – синові місцевого «крутого».
Вадимові та Михайлові жилося нелегко, а тому хлопці вирішили підробити. Їм запропонували роботу охоронців у морзі. Звичайно, таке місце не подобалось обом, та що поробиш. Нелегко було щоночі сидіти серед трупів, але згодом хлопці звикли.
Якось після кави, яка підбадьорювала охоронців, Михайлові забажалося пройтися моргом. Через декілька хвилин до Вадима донісся розпачливий крик. Вадим кинувся до друга і побачив, як той, обхопивши ноги мертвої дівчини, несамовито ридав. Вадим пополотнів, упізнавши Наталку. Він настільки розгубився, що не міг заспокоїти друга. Поки Вадим приходив до тями, Михайло причитав над померлою і раптом щосили труснув її за плечі. І тут щось сталося… Дівчина розплющила очі й повільно сіла. Згодом уже хлопці заспокоювали перелякану дівчину, яка за кілька годин могла дійсно померти під скальпелем патологоанатома. Виявилося, що Наталку покинув її «крутелик» і вона випила велику дозу снодійного. Лікарі зі «швидкої» не прощупували пульс і відвезли дівчину до трупарні. Якби не Михайло, якого невідома сила потягнула пройтися по моргу, дівчину дійсно чекав страшний кінець.
Через місяць Михайло і Наталка побралися. Вони дуже щасливі, нині проживають у нашому місті.
Антоніна Булавіна, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі