Чергова офшорна афера у Володимирі?

15 грудня 2016 року у Володимирі – Волинському відбудеться чергова сесія міської ради, яка серед інших має розглянути і проект рішення «Про надання згоди на поділ земельних ділянок», що колись належали місцевому цукровому заводу. Мова йде про десятки гектарів земель, за які протягом десятків років до міської казни не надходило жодної гривні орендної плати.
І ось тепер руками депутатів хочуть прокрутити чергову «хитру»  схему.
Із зверненням про поділ земельної ділянки до міської ради звернулося ТОВ «Волинська біоенергетична компанія».І до цього створеного у вересні 2016 року товариства не було б жодних запитань, якби засновниками юридичної особи не були товариство з обмеженою відповідальністю «Україна 2001» та  Лейві Олег Леонідович.
Словом, аби не погашати попередніх боргів перед міською казною, фактично тими ж самими засновниками було утворене нове товариство, яке почне свою роботу з чистого листа. Звісно, депутатам можуть розповісти про податки, які, можливо, колись платитиме ТОВ «Волинська біоенергетична компанія», але й тут можу розчарувати обранців громади,  бо кінцевим  бенефіціарним власником згаданої структури є компанія «ВЛ Нордік Трейд», розташована на вулиці Пунане, місто Таллін, Естонія.
У депутатів є й інший вихід, а саме, доручити відповідальним працівникам ради у судовому порядку домагатися відшкодування завданих міському бюджету збитків, а рішення про поділ земельної ділянки приймати після завершення судового процесу.
Подробиці ви можете дізнатися на сайті: soroka2010.com.ua.
Анатолій Сорока, депутат міської ради

Розділ новин: 

Коментарі