ЧЕРЕЗ ВОЛИНСЬКЕ «САФАРІ» ВОЛИНЯНИ ГОТУЮТЬ ПІКЕТ МВС

Волиняни завтра, 6 березня, пікетуватимуть Міністерство внутрішніх справ України. Волонтери, фермери, громадські активісти Волині та усі ті, кому набридла зухвала поведінка та безкарність волинських «мажорів» збираються до Києва. Про це інформує видання Волинь і Світ.
Завтра о 12 годині ранку за адресою: Київ, вулиця Богомольця, 10 відбудеться пікетування Міністерства внутрішніх справ України.
Цим заходом волиняни прагнуть привернути увагу до відвертого «спуску на гальма» розслідування кримінальної справи щодо винуватців волинського «сафарі».
За свідченнями очевидців мажори з Володимира-Волинського пересуваючись на незареєстрованих авто з використанням гранат, автоматичної зброї, мисливських рушниць влаштували полювання на фермерських угіддях Горохівського та Іваничівського районів. Згідно з попередніми оцінками пошкоджено близько 300 гектарів посівів озимини.
Особливої пікантності ця подія набула після того, як губернатор Волині Володимир Гунчик безпідставно звинуватив у «сафарі мажорів» волинських волонтерів.
Розслідування цієї кримінальної справи перебуває під пильним контролем громадськості, волонтерських організацій та журналістів.
Саме ними сьогодні виявляються спроби правоохоронців «відмазати» винуватців. Активісти повідомляють про очевидні спроби слідчих переформатувати доказову базу та викинути із неї важливі свідчення очевидців та інші суттєві деталі.
Волонтери та громадскість Волині неодноразово зверталася до керівництва Міністерства внутрішніх справ, та особисто до міністра Арсена Авакова з вимогою взяти цю резонансну справу під особистий контроль. Саме з цією метою завтра і влаштують пікет міліцейського відомства.

Розділ новин: 

Коментарі