Через Володимир курсуватиме новий потяг «Бахмут-Львів»

З 10 грудня “Укрзалізниця” запустить потяг прямим залізничним сполученням зі Львовом, Борисполем, Полтавою та Харковом.
Потяг №142П курсуватиме через Ізюм, Лиман, Святогірськ до Бахмута. Він відправлятиметься з Бахмута о 23:20 і прибуватиме до Львова о 4:21 наступної доби. Тобто в дорозі він перебуватиме 29 годин і їхатиме через Харків, Полтаву, Бориспіль, Київ, Житомир, Сарни, Володимир-Волинський.
На станцію «Володимир-Волинський» зі Львова потяг прибуває о 16:11 і відправляється о 16:17. У зворотному напрямку потяг прибуває о 01:17 і відправляється о 01:21. На сайті “Укрзалізниці” вже можна забронювати квиток на потяг 142П «Бахмут-Львів».
Довідково: Бахмут (колишній Артемівськ) – місто обласного значення в Донецькій області. Було окуповане терористами, але 6 липня 2014р. звільнене українськими військовими. Місто розташоване на межі території проведення ООС.
З Володимира до столиці можна дістатися і потягом №142Ш, сполученням «Львів - Київ-Пасажирський» Поїзд відправляється зі станції Львів о 16:20 і прибуває у Київ о 04:46. У дорозі поїзд перебуває 12 годин 26 хв. По шляху проходження зупиняється на 24 зупинках. Маршрут поїзда пролягає через станції Сосновка, Сокаль, Володимир-Волинський, Турійськ, Повурськ, Чорторийськ, Антонівка, Клесів, Рокитне-Волинське, Олевськ , Коростень, Святошино. На станцію «Володимир-Волинський» потяг прибуває зі Львова о 19:13, відправляється о 19:17, стоянка – 4 хвилини.
Візьміть до уваги, що поїзд №142Ш курсує не щодня, а за особливим графіком. У розкладі можливі поточні зміни. «Укрзалізниця» радить уточнювати інформацію в довідковій службі вокзалу.
Підготувала Міла Сергєєва

Розділ новин: 

Коментарі